Botas Phantom II

93 %
(1 hodnocení)

Komfort zajistí vzdušný svršek s ventilací ve špičce a dvoudílný skelet umožňující svou stavbou lepší předklon.  Pevné upnutí nohy pomocí nártového pásku na suchý zip(Velcro) a ozubeného pásku s rychloupínací přezkou Ratchet Buckle Systemu s bezpečnostní pojistkou.  Podvozek z Al slitiny s PU kolečky 80 mm/82A a ložisky ABEC 7 Chrome Steel Bearings. Novinky - Přednosti Dvoudílný skelet umožňující svou stavbou lepší předklon  Pevné upnutí pomocí nártového pásku na suchý zip(Velcro) a přezky AUTO... Celý popis

Koupit za 1 290 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Komfort zajistí vzdušný svršek s ventilací ve špičce a dvoudílný skelet umožňující svou stavbou lepší předklon. 
Pevné upnutí nohy pomocí nártového pásku na suchý zip(Velcro) a ozubeného pásku s rychloupínací přezkou Ratchet Buckle Systemu s bezpečnostní pojistkou. 
Podvozek z Al slitiny s PU kolečky 80 mm/82A a ložisky ABEC 7 Chrome Steel Bearings.


Novinky - Přednosti
Dvoudílný skelet umožňující svou stavbou lepší předklon 
Pevné upnutí pomocí nártového pásku na suchý zip(Velcro) a přezky AUTO LOCK s bezpečnostní pojistkou 
Odvětrávání(ventilace) špičkou 
Podvozek z Al slitiny s PU kolečky 80 mm/82A a ložisky ABEC 7 Chrome Steel Bearings


Určení a charakteristika 
Použití: pro rekreační a kondiční bruslení na rovném a pevném podkladu 
Skelet: NYLON dvoudílný soft, oboustranná přezka AUTO LOCK s bezpečnostní pojistkou 
Vrch: syntetické materiály a textilie 
Podšívka: textilie 
Podšívková stélka: vyjímatelná textilní s pěnovou podložkou 
Podvozek: čtyř kolečkový z Al slitiny , připevněný příčnými šrouby 
Kolečka: PU litá transparentní 80mm/82A 
Ložiska: ABEC 7 Chrome Steel Bearings


Technické informace:
Klasifikace podle ČSN EN 13843:
třída A - pro bruslaře s tělesnou hmotností větší než 20 kg a menší než 100 kg


Doporučená péče: výrobek-IN LINE vyžaduje pravidelné ošetřování a údržbu. Skelet, podvozek vč. koleček po každé jízdě očistěte, případně lehce omyjte vodou(ne saponáty!) a vysušte při pokojové teplotě. Zkontrolujte ložiska, začínají-li váznout vyčistěte je(nepoužívejte technický benzin ani jiná rozpouštědla !) Kolečka při sjetí zaměňujte v pořadí první za třetí a druhé za čtvrté. Zároveň je otočte o 180°.Zajistíte tak jejich delší životnost. Opotřebená kolečka a ložiska včas vyměňte. Průběžně kontrolujte stav brzdy a opotřebenou vyměňte. Pokud se vyskytne závada obraťte se na odborný servis. Kolečkové brusle a jejich součásti nedávejte do blízkosti tepelných zdrojů, mohlo by dojít k jejich poškození nebo zničení! Před jízdou vždy zkontrolujte, zda jsou všechny šrouby a matky řádně dotaženy.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Botas
Ložiska ABEC 7
Určení pánské
Brzda ano
Auto Lock ano
Velikost koleček 80 mm
Tvrdost koleček 82 A

Podobné produkty