Dřevěný zahradní domek BPP Bianca přírodní 313 x 200 cm Tento dřevěný zahradní domek se sedlovou střechou nejenže zkrášlí Vaši zahradu, je ale také velmi praktický. Hodí se pro uskladnění zahradní techniky, nářadí, grilu a jiných věcí potřebných na zahradě! Popis výrobku: - Praktický zahradní domek ze smrkového dřeva - Dodáván bez podlahy (lze dokoupit zvlášť) - Zastavěná plocha 313 x 200 cm, výška hřebenu 219 cm - Přírodní provedení bez povrchové úpravy umožňuje naprosto individuální volbu nátěru... Celý popis

Koupit za 29 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dřevěný zahradní domek BPP Bianca přírodní 313 x 200 cm
Tento dřevěný zahradní domek se sedlovou střechou nejenže zkrášlí Vaši zahradu, je ale také velmi praktický. Hodí se pro uskladnění zahradní techniky, nářadí, grilu a jiných věcí potřebných na zahradě!
Popis výrobku:

- Praktický zahradní domek ze smrkového dřeva
- Dodáván bez podlahy (lze dokoupit zvlášť)
- Zastavěná plocha 313 x 200 cm, výška hřebenu 219 cm
- Přírodní provedení bez povrchové úpravy umožňuje naprosto individuální volbu nátěru dle preferencí konkrétního majitele!

Součástí balení:

- Dřevěné díly bez povrchové úpravy (nutné provést ochranný nátěr)
- Spojovací materiál
- Základní lepenka pro první zastřešení
- Detailní montážní návod

Dopravné a balné:

- Cena za dopravu je neměnná a platí pro závozy po celé ČR – bez ohledu na vzdálenost. V ceně dopravného a balného jsou zahrnuty i palety a složení zboží hydraulickou rukou!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce BPP
Materiál dřevěné
Tloušťka stěny 18 mm