BPP Tomáš 2 300 x 450 cm přírodní

0 %
(0 hodnocení)

Dřevěný zahradní domek BPP Tomáš 2 přírodní 298 x 451 cm Zahradní technika, nářadí, gril, zahradnické potřeby –⁠ to vše, a mnoho dalších věcí potřebných k péči o dům a zahradu musí mít své vlastní místo. Aby v okolí Vašeho domu nevládl chaos, může být tento klasický dřevěný zahradní domek s prosklenými dveřmi, oknem a příjemnou předstříškou tím pravým řešením! Popis výrobku: - Praktický zahradní domek ze smrkového dřeva - Zastavěná plocha 286 x 438 cm, výška hřebene 239 cm - Přírodní provedení... Celý popis

Popis

Dřevěný zahradní domek BPP Tomáš 2 přírodní 298 x 451 cm
Zahradní technika, nářadí, gril, zahradnické potřeby –⁠ to vše, a mnoho dalších věcí potřebných k péči o dům a zahradu musí mít své vlastní místo. Aby v okolí Vašeho domu nevládl chaos, může být tento klasický dřevěný zahradní domek s prosklenými dveřmi, oknem a příjemnou předstříškou tím pravým řešením!
Popis výrobku:

- Praktický zahradní domek ze smrkového dřeva
- Zastavěná plocha 286 x 438 cm, výška hřebene 239 cm
- Přírodní provedení bez povrchové úpravy umožňuje naprosto individuální volbu nátěru dle preferencí konkrétního majitele!

Součástí balení:

- Dřevěné díly bez povrchové úpravy (nutné provést ochranný nátěr)
- Podlaha domku
- Spojovací materiál
- Základní lepenka pro první zastřešení
- Detailní montážní návod

Dopravné a balné:

- Cena za dopravu je neměnná a platí pro závozy po celé ČR – bez ohledu na vzdálenost. V ceně dopravného a balného jsou zahrnuty i palety a složení zboží hydraulickou rukou!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce BPP
Materiál dřevěné
Tloušťka stěny 28 mm
Vnější šířka 300 cm
Chaty ano