Bradas Aqua Drop 1/2" 100m

0 %
(0 hodnocení)

Zahradní zavlažovací kapací hadice 100m 1/2" Výkon na 1 metr: 0,76-1,26litry / min při tlaku 0,7 bar. Hadice je vyrobena ze 100% vysoce kvalitní gumy, zpracována tak, aby propustila vodu rovnoměrně po celé délce. Poskytuje vodu efektivně, úsporně a dokáže ušetřit až 70% vody, proti běžnému zavlažování a umožňuje rostlinám ideální růst. Může být uložena na povrchu: kůra, štěpka, zem nebo pod zemí v hloubce až 20 cm. Je ideální k zavlažování kvetoucích rostlin, mladých sazenic, skalniček, rostlin... Celý popis

Koupit za 1 179 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Zahradní zavlažovací kapací hadice 100m 1/2"

Výkon na 1 metr: 0,76-1,26litry / min při tlaku 0,7 bar. Hadice je vyrobena ze 100% vysoce kvalitní gumy, zpracována tak, aby propustila vodu rovnoměrně po celé délce. Poskytuje vodu efektivně, úsporně a dokáže ušetřit až 70% vody, proti běžnému zavlažování a umožňuje rostlinám ideální růst.

Může být uložena na povrchu: kůra, štěpka, zem nebo pod zemí v hloubce až 20 cm.

Je ideální k zavlažování kvetoucích rostlin, mladých sazenic, skalniček, rostlin vysazené v řadách - pro ovoce a zaleninu a dále pro nově založené skupinové okrasné výsadby k rychlejšímu a snadnějšímu ujmutí.

Upozornění: Hadice je dodávána bez rychlospojek.

Nepoužívejte horkou vodou. Při tlaku větším než 0,7 bar použijte redukci DSA-8415. Hadici je vhodné chránit proti přímým paprskům přihrnutím země, nebo kůry, štěpky, posekané trávy.Hadici je nutné před zimou uschovat, zmrzlá voda může hadici poškodit. Hadici je možné pomocí další hadice prodloužit, i tak bude ještě hadice správně fungovat.

Pokud je puštěna voda do hadice, hadice začne vodu propouštět po několika minutách.
Zobrazit více

Parametry

Délka 100 m
Výrobce Bradas
Průměr hadice 16 mm
Max tlak 0.7 bar
Barva černá