Bradas Aqua Drop 1/2" 15m

88 %
(8 hodnocení)

ideální k zavlažování kvetoucích rostlin, mladých sazenic, skalniček, rostlin vysazené v řadách. Rozměry: délka 15 m, průměr 1/2" Zahradní zavlažovací kapací hadice 15m 1/2" Výkon na 1 metr: 0,76-1,26litry / min při tlaku 0,7 bar. Hadice je vyrobena ze 100% vysoce kvalitní gumy, zpracována tak,  aby propustila vodu rovnoměrně po celé délce. Poskytuje vodu efektivně, úsporně a dokáže ušetřit až 70% vody, proti běžnému zavlažování a umožňuje rostlinám ideální růst. Quick Connect adaptéry umožňují... Celý popis

Koupit za 229 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

ideální k zavlažování kvetoucích rostlin, mladých sazenic, skalniček, rostlin vysazené v řadách. Rozměry: délka 15 m, průměr 1/2"

Zahradní zavlažovací kapací hadice 15m 1/2" Výkon na 1 metr: 0,76-1,26litry / min při tlaku 0,7 bar. Hadice je vyrobena ze 100% vysoce kvalitní gumy, zpracována tak,  aby propustila vodu rovnoměrně po celé délce. Poskytuje vodu efektivně, úsporně a dokáže ušetřit až 70% vody, proti běžnému zavlažování a umožňuje rostlinám ideální růst. Quick Connect adaptéry umožňují rychlé a snadné připojení k běžné zahradní hadici. Hadice je na jednom konci ukončena závitem na připojení k zdroji vody, nebo pomocí klasické rychlospojky je možné připojit další zavlažovací hadici nebo běžnou hadici. Druhý konec je ukončen závitem a záslepkou, je tedy možné připojit zavlažovací hadici nebo běžnou hadici.
Je ideální pro přesné a efektivní zavlažování. Může být uložena na povrchu: kůra, štěpka, zem nebo pod zemí v hloubce až 20 cm. Je ideální k zavlažování kvetoucích rostlin, mladých sazenic, skalniček, rostlin vysazené v řadách - pro ovoce a zaleninu a dále pro nově založené skupinové okrasné výsadby k rychlejšímu a snadnějšímu ujmutí. Upozornění: Nepoužívejte  horkou vodou. Při tlaku větším než 0,7 bar použijte redukci DSA-8415. Hadici je nutné chránit proti přímým paprskům přihrnutím země, nebo kůry, štěpky, posekané trávy.Hadici je nutné před zimou uschovat, zmrzlá voda může hadici poškodit. Hadici je možné pomocí další hadice prodloužit, i tak bude ještě hadice správně fungovat. Pokud je puštěna voda do hadice, hadice začne vodu propouštět po několika minutách. Specifikace:
Délka: 15 m
Max tlak: 0,7 bar
Průměr hadice: 12,7 mm (1/2")
Barva: Černá
Zobrazit více

Parametry

Délka 15 m
Výrobce Bradas
Průměr hadice 12.5 mm
Hmotnost 1 kg
Max tlak 0.7 bar
Barva černá