Stínící sítě na pletivo, na oplocení umělý plot 55 % stínění - zelená Stínící tkanina Vám zaručí soukromí na Vašem pozemku, ať už si chcete užívat opalování nebo koupání v bazénu bez všetečných sousedských pohledů. Zabrání pohledu na neupravený sousední pozemek. A pokud Vám ještě dostatečně nenarostl živý plot, tak zakrývací plachty budou skvělým pomocníkem i pro dočasné řešení. Ochrání i před větrem a prachem z ulice. Vysoce kvalitní clona nejen na plot - zaručuje soukromí i na terasách, balkonech... Celý popis

Koupit za 13 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Stínící sítě na pletivo, na oplocení umělý plot 55 % stínění - zelená

Stínící tkanina Vám zaručí soukromí na Vašem pozemku, ať už si chcete užívat opalování nebo koupání v bazénu bez všetečných sousedských pohledů. Zabrání pohledu na neupravený sousední pozemek. A pokud Vám ještě dostatečně nenarostl živý plot, tak zakrývací plachty budou skvělým pomocníkem i pro dočasné řešení. Ochrání i před větrem a prachem z ulice. Vysoce kvalitní clona nejen na plot - zaručuje soukromí i na terasách, balkonech nebo v pergole. Dvojitá vazba a pevná tkanina z ní dělá top produkt ve své třídě spolu se snadnou montáži pomocí otvorů umístěných při horním okraji clony. Vyniká dlouhodobou životností. K pletivu plachtu můžete připevnit pomocí stahovacích pásků, speciálních úchytů nebo zahradního drátu, které pro Vás máme připravené v našem e-shopu.

UPOZORNĚNÍ: Některé varianty stínících tkanin jsou výrobcem dodávány přeložené jako takzvaný "polorukáv". Role, kterou Vám doveze přepravce, může při odběru zboží vypadat na první pohled menší, než jsou skutečné rozměry zakoupené tkaniny v rozloženém stavu.     

Použití:

- Pro stínění skleníků, rostlin, dočasné oplocení či snížení průhlednosti plotů z pletiva

- Krycí síť na terasy, zahrady, balkóny, ploty, rekreační oblasti, sport....

Vlastností:

- Vytváří účinnou ochranu před extrémním slunečním zářením

- Poskytuje optimální ventilaci a teplotu

- Chrání proti nepříznivým povětrnostním podmínkám, jako je vítr, krupobití

- Otvory umístěné na okraji pro snadnou montáž

Technické parametry:

- Rozměr: 1,5x25 m

- Stínění: 55 %

- Plošná hmotnost: 60 g/ m2

- Barva: zelená

- Hmotnost role: 2,3 kg

 

*Z technických důvodů se může skutečná hmotnost a velikost lišit od deklarované o +/- 3 %.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bradas
Zastínění 55%
Barva zelené
Šíře 1 m
Typ tkaniny
Balení metráž