Brána dvoukřídlá kovová, MISTRAL Brána dvoukřídlá kovová, MISTRAL je vyrobená z kvalitní oceli se zinkovou povrchovou úpravou. Brána je v elegantní antracitové barvě. Díky svému horizontálnímu designu je vhodná ke každé architektuře a vytváří díky lamelům 100 % soukromí. Součástí balení nejsou plotové sloupky. Podívejte se na naši nabídku plotového příslušenství a nářadí, které by jste při aplikaci branky mohli využít. Prodej bran je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní... Celý popis

Koupit za 19 274 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Brána dvoukřídlá kovová, MISTRAL
Brána dvoukřídlá kovová, MISTRAL je vyrobená z kvalitní oceli se zinkovou povrchovou úpravou. Brána je v elegantní antracitové barvě. Díky svému horizontálnímu designu je vhodná ke každé architektuře a vytváří díky lamelům 100 % soukromí. Součástí balení nejsou plotové sloupky.
Podívejte se na naši nabídku plotového příslušenství a nářadí, které by jste při aplikaci branky mohli využít.
Prodej bran je realizován po jednotlivých kusech. Jednotlivé varianty, základní technická data, aktuální ceny a dostupnosti naleznete výše. Na všech sloupcích v tabulce variant, které obsahují zelenou šipku, je možné filtrovat technická data. To Vám dává možnost lépe vyhledat konkrétní rozměr, průměr, délku či jiný parametr.
Je-li aktuální dostupnost některé z výše nabízených variant Na dotaz či potřebujete-li do Vašeho projektu rozměr, který se v tabulce výše nenachází, poptejte nás prosím. V co nejkratší lhůtě se Vám pokusíme poskytnout cenovou nabídku / zpětné info.

materiál: ocel
povrchová úprava: zinek, prášková barva
typ / druh zboží: ploty, plotové systémy
značka / značení výrobce: MISTRAL
provedení, specifické vlastnosti: antikorozní úprava a lakování, varianta s kováním nebo s pohonem
charakteristika produktu: ocelová dvoukřídlá branka se sklopenými lamelami
určeno zejména pro: plotové systémy
záruka: 2 roky
Zobrazit více

Podobné produkty