Budka pro sýkorky, sada pro kutily KERBL 36 x 12 x 14 cm Hnízdící budka pro sýkorky z přírodního dřeva o rozměrech 36 x 12 x 14 cm, s vletovým otvorem o ø 3 cm a přistávacím bidélkem. Pokud sháníte skvělý kreativní dárek pro kutily, s ptačí budkou pro sýkorky neuděláte chybu. Potěší malé i velké nadšence domácího kutilství. Ptačí budka zaručí bezpečné prostředí pro hnízdění sýkorek a ještě si sní užijete kopec zábavy. Součástí je i podrobný návod a veškeré potřeby k sestavení (dřevěné kladívko,... Celý popis

Koupit za 292 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Budka pro sýkorky, sada pro kutily KERBL 36 x 12 x 14 cm

Hnízdící budka pro sýkorky z přírodního dřeva o rozměrech 36 x 12 x 14 cm, s vletovým otvorem o ø 3 cm a přistávacím bidélkem. Pokud sháníte skvělý kreativní dárek pro kutily, s ptačí budkou pro sýkorky neuděláte chybu. Potěší malé i velké nadšence domácího kutilství. Ptačí budka zaručí bezpečné prostředí pro hnízdění sýkorek a ještě si sní užijete kopec zábavy. Součástí je i podrobný návod a veškeré potřeby k sestavení (dřevěné kladívko, kolíčky, lepidlo). 

Rozměry ptačí budky

Vnější rozměry celé ptačí budky jsou 36 x 12 x 14 cm. Průměr vletového otvoru je ø 3 cm. Tato velikost vletového otvoru je ideální pro sýkorky.

Využití ptačí budky

Ptačí budky je možné využít všude tam, kde se ptáci, pro něž je budka určena, vyskytují. A to zejména na zahradě, v lesích, sadech a parcích. Budku doporučujeme nejlépe vyvěsit již na podzim, aby ptáci měli dostatek času si na budku zvyknout. 

Závěs budky

Budku na kmen stromu či jinou plochu umístíme velmi snadno a rychle pomocí zatlučení hřebíků.

Údržba a čištění ptačí budky

Díky odklápějící střeše můžete ptačí budku snadno otevřít a během chviličky vyčistit. Abychom prodloužili životnost budky, doporučujeme vnější stranu přetřít vodou ředitelnou barvou. Zároveň si ji tímto způsobem vyladíte dle vašeho vkusu a barevné nátěry můžete i obměňovat.

Umístění budky

Různé druhy ptáků, mají v oblibě i různé druhy budek, ne jinak je tomu i u sýkorek. Pro nejčastějji vyskytující se druh sýkorek doporučujeme zavěsit budku ve výšce 2 - 3 m. Budku umísťujeme ideálně tak, aby vletový otvor směřoval do volného prostoru. 

Technické parametry 

- materiál z přírodního dřeva

- rozměry budky : 36 x 12 x 14 cm

- odklápěcí stříška

- vletový otvor o ø 3 cm

- přistávací bidélko

- potřeby pro sestavení (dřevěné kladívko, kolíčky, lepidlo)

- s návodem na složení

Návod k montáži ke stažení:
Budka pro sýkorky, sada pro kutily 36 x 12 x 14 cm

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bravson
Materiál dřevěné