Breno Dalton Fancy 898 modrá metráž 400 cm

100 %
(1 hodnocení)

Kolekce DALTON / FANCY zaujme na první pohled svým útulným vzhledem, na druhý pohled pak svou příznivou cenou. Tento příjemný bytový koberec v některých odstínech vyloženě evokuje vzpomínku na plyšovou hračku. Pozitivní, svěží a energické barvy jistě naleznou své místo v dětském pokojíčku, naopak přírodní elegantní barvy zútulní ložnice či další méně frekventované místnosti ve Vašem interiéru. Vlákna jsou vyrobena z polypropylenu v kombinaci se střiženým vlasem. Koberec můžete položit v místnosti... Celý popis

Popis

Kolekce DALTON / FANCY zaujme na první pohled svým útulným vzhledem, na druhý pohled pak svou příznivou cenou. Tento příjemný bytový koberec v některých odstínech vyloženě evokuje vzpomínku na plyšovou hračku. Pozitivní, svěží a energické barvy jistě naleznou své místo v dětském pokojíčku, naopak přírodní elegantní barvy zútulní ložnice či další méně frekventované místnosti ve Vašem interiéru.
Vlákna jsou vyrobena z polypropylenu v kombinaci se střiženým vlasem. Koberec můžete položit v místnosti s podlahovým vytápěním, sám o sobě tepelně izoluje díky filcovému podkladu. Dále tlumí kročejový hluk, což je například pro dětský pokoj ideální.
Proměňte svůj domov oblíbenými zářivými barvami nebo zvolte elegantní odstíny barev a užívejte si kombinace jednoduchosti, krásného vzhledu a příznivé ceny.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Breno
Barva modré
Materiál polypropylen
Provedení metrážové