Bimetalové modré čepele IRWIN® Bimetalová čepel vzniká svářením rychlořezného ocelového břitu s pružnou ocelí, takže získává výhody obou druhů oceli a to bezpečnost a delší životnost. Bimetalové modré čepele IRWIN se za běžných podmínek nelámou, jsou bezpečnější a pomáhají snížit riziko poranění o zlomenou či roztříštěnou čepel. Tyto čepele navíc vydrží až 3x déle než klasické čepele z uhlíkové oceli a proto není nutné je tak často vyměňovat, což znamená menší pravděpodobnost pořezání a nižší... Celý popis

Koupit za 119 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Bimetalové modré čepele IRWIN®

Bimetalová čepel vzniká svářením rychlořezného ocelového břitu s pružnou ocelí, takže získává výhody obou druhů oceli a to bezpečnost a delší životnost.

Bimetalové modré čepele IRWIN se za běžných podmínek nelámou, jsou bezpečnější a pomáhají snížit riziko poranění o zlomenou či roztříštěnou čepel. Tyto čepele navíc vydrží až 3x déle než klasické čepele z uhlíkové oceli a proto není nutné je tak často vyměňovat, což znamená menší pravděpodobnost pořezání a nižší náklady.

Netříštivá čepel - pružinová ocel umožňuje ohýbání čepele bez nechtěného zlomení. Rychle kalené ostří, které zůstává déle ostré.

Šířka čepele mm: 18

Balení: 5 ks
Zobrazit více