Bros VITROL na slimáky 1 kg

83 %
(12 hodnocení)

Granule proti slimákům Vitrol jsou účinným řešením pro ochranu rostlin v zahradě před slimáky. Obsahují bezpečnou účinnou látku difosforečnan železitý, která snižuje tvorbu slizu u slimáků a způsobuje okamžité zastavení ožírání rostlin. Granule jsou šetrné k přírodě a bezpečné pro domácí mazlíčky, přitahují slimáky a působí okamžitě. Vhodné jsou také pro ekologické zemědělství a nezanechávají slizové stopy ani viditelné mrtvé slimáky. S Vitrolem už se nemusíte obávat škodlivých slimáků, a vaše rostliny... Celý popis

Koupit za 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Granule proti slimákům Vitrol jsou účinným řešením pro ochranu rostlin v zahradě před slimáky. Obsahují bezpečnou účinnou látku difosforečnan železitý, která snižuje tvorbu slizu u slimáků a způsobuje okamžité zastavení ožírání rostlin. Granule jsou šetrné k přírodě a bezpečné pro domácí mazlíčky, přitahují slimáky a působí okamžitě. Vhodné jsou také pro ekologické zemědělství a nezanechávají slizové stopy ani viditelné mrtvé slimáky. S Vitrolem už se nemusíte obávat škodlivých slimáků, a vaše rostliny budou v bezpečí.
Návod k použití
Aplikujte rozhozem na plochu mezi rostlinami Doporučené dávkování: 0,7 - 2,5 gramu granulí na m²
Složení granulí
Účinná látka: difosforečnan železitý - 24 g/kg
Balení
1 kg přípravku v plastové dóze s praktickým víčkem k aplikaci
První pomoc při zasažení
V případě náhodného pozření ústa vypláchněte vodou. Nevyvolávejte zvracení. Dojde-li k zasažení kůže, postižené místo co nejdříve opláchněte vodou spolu s mýdlem. V případě zasažení očí odstraňte kontaktní čočky a následně vyplachujte zasažené místo velkým množstvím vody. Zasažené kontaktní čočky zlikvidujte. V případě nadýchání (prachu) přerušte práci a přejděte mimo ošetřovanou oblast. V případě přetrvávajících potíží vyhledejte lékaře. S sebou nezapomeňte vzít etiketu nebo příbalový leták s informacemi o přípravku.
Skladování
skladujte v původním obalu při teplotách 0 – 30 °C, v suchu, mimo dosah dětí a zvířat. Uchovávejte odděleně od krmiv, potravin a nápojů.
Upozornění související s bezpečností
EUH401 Dodržujte pokyny pro používání, abyste se vyvarovali rizik pro lidské zdraví a životní prostředí. 
Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.
Nekopírujte texty ani fotografie.Tento text je chráněn autorským zákonem. K jeho použití potřebujete předchozí písemný souhlas redakce webu www.potapnicek.cz
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bros
Hmotnost 1000 g
Typ limacidy