Originální kazeta s páskou Brother TZe-S211 - černý tisk na bílé, šířka 6 mm Originální kazeta s laminovanou páskou TZe-S211 kompatibilní s širokou řadou tiskáren Brother P-touch je zvláště všestranná díky své snadno čitelné černé a bílé barvě - ideální pro domácnost domácnosti, kancelář a další pracoviště. Klíčové vlastnosti Šířka 6 mm, délka 8 m Vysoce kvalitní originální kazeta Brother Zajistí trvanlivé, jednoduše čitelné výtisky Originální kazeta s páskou TZE-S211 je zárukou tvorby snadno... Celý popis

Koupit za 293 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Originální kazeta s páskou Brother TZe-S211 - černý tisk na bílé, šířka 6 mm

Originální kazeta s laminovanou páskou TZe-S211 kompatibilní s širokou řadou tiskáren Brother P-touch je zvláště všestranná díky své snadno čitelné černé a bílé barvě - ideální pro domácnost domácnosti, kancelář a další pracoviště.

Klíčové vlastnosti

Šířka 6 mm, délka 8 m

Vysoce kvalitní originální kazeta Brother

Zajistí trvanlivé, jednoduše čitelné výtisky

Originální kazeta s páskou TZE-S211 je zárukou tvorby snadno čitelného štítku s ostrým textem.

Kazeta TZe-S211 s laminovanou páskou s černým tiskem na bílém podkladu je stejně praktická v domácnosti, kanceláři či pracovišti. Může být použita k identifikaci obsahu šanonů, regálů až po USB flash disky, značení kabeláže a dalších zařízení.

Samolepicí laminované štítky z této kazety byly vyvinuty s důrazem na odolnost proti extrémním teplotám, chemikáliím, oděru, slunečnímu záření a působení vody tak, aby byly vhodné pro vnitřní i venkovní použití.

Kazety s páskou TZe se snadno a rychle instalují a dodávají se v různých šířkách, barvách a materiálech - zaručují, že vaše zařízení P-touch splňuje všechny vaše požadavky na značení.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Brother