Bruder 2677 Mercedes Benz Sprinter komunální s řidičem a příslušenstvím. „Pozor, pozor‘‘ hlásí silničáři, je tady rozbitá silnice. Začínají roznášet značky, aby auta věděla o nebezpečí na silnici. Ale né, jedna řidička v modrém autě už najela na ostrý kámen a pneumatika se tím narušila tak moc, že nemůže jet dále. Paní neváhala a pohotově zavolala odtahovou službu, aby silničáři mohli pokračovat ve své práci. Už dokončili rozmístění značek a začínají pracovat. Povoláme bagry a více dělníků ať... Celý popis

Koupit za 856 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Bruder 2677 Mercedes Benz Sprinter komunální s řidičem a příslušenstvím.

„Pozor, pozor‘‘ hlásí silničáři, je tady rozbitá silnice. Začínají roznášet značky, aby auta věděla o nebezpečí na silnici. Ale né, jedna řidička v modrém autě už najela na ostrý kámen a pneumatika se tím narušila tak moc, že nemůže jet dále.

Paní neváhala a pohotově zavolala odtahovou službu, aby silničáři mohli pokračovat ve své práci. Už dokončili rozmístění značek a začínají pracovat. Povoláme bagry a více dělníků ať máme práci co nejdříve hotovou a silnice je opět průjezdná.

Přesná kopie malého nákladního vozu Mercedes Benz Sprinter. V balení je těž dělník, který má k dispozici nespočet nářadí a značek.

Věk: 4+

Materiál: plast

Rozměry: 40 x 14,5 x 17 cm

Rozměry balení: 20 x 50 x 20 cm

Země původu: EU
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bruder
Měřítko 1 : 16
Materiál plastové
Určení pro kluky
Délka 43 cm