BRUDER 3549 Nákladní auto SCANIA - kontejner na zvířata Každý malý farmář potřebuje čas od času přepravit dobytek, k tomu poslouží BRUDER 3549 Nákladní auto Scania R, takzvaný "dobytčák". Jako všechny modely BRUDER má i Scania pro přepravu dobytka BRUDER 3549 spoustu funkčních prvků, např. otevírací dveře kabiny, sklopná vnější zrcátka, otevírací boční dveře a zadní část nákladního prostoru, zadní část lze sklopit, pro pohodlné nastupování a vystupování zvířat, nechybí ani boční hrazení, kvůli bezpečnosti... Celý popis

Koupit za 1 412 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

BRUDER 3549 Nákladní auto SCANIA - kontejner na zvířata
Každý malý farmář potřebuje čas od času přepravit dobytek, k tomu poslouží BRUDER 3549 Nákladní auto Scania R, takzvaný "dobytčák". Jako všechny modely BRUDER má i Scania pro přepravu dobytka BRUDER 3549 spoustu funkčních prvků, např. otevírací dveře kabiny, sklopná vnější zrcátka, otevírací boční dveře a zadní část nákladního prostoru, zadní část lze sklopit, pro pohodlné nastupování a vystupování zvířat, nechybí ani boční hrazení, kvůli bezpečnosti zvířat.

Řada Scania R je synonymem hospodárnosti a dynamiky. Jako nejmodernější přepravník zvířat přebírá všechny přepravní úkoly, které v zemědělství vznikají. Nákladní auto obsahuje vše, co je dnes potřeba pro přepravu odpovídající druhu a zvířatům: nakládání a vykládání zvířat bez zranění pomocí skládací, výsuvné rampy s rampovými branami, které lze složit, skládací vnitřní dělicí brány pro splnění prostorových požadavků různých druhů/plemen, připojitelné napáječky atd..

Součástí vozidla je kráva ve skutečném měřítku, další krávy a býci lze dokoupit samosatně. Kabina se vyznačuje dynamickým designem typickým pro Scania. Samozřejmostí jsou sklopná vnější zpětná zrcátka a zasklení z kvalitního polykarbonátu, stejně jako otevírací dveře nebo možnost doplnění o světelný a zvukový modul.
Hlavní přednosti
Kabina

- sklopná vnější zpětná zrcátka

- otevírací dveře

Karoserie vozidla

- 2 otevírací boční dveře

- 2 napáječky k zavěšení do bočních stěn

- výklopné opěrné nohy

- skládací rampa včetně prodloužení rampy

- bočně skládací rampové brány

- uvnitř skládací přepážka

- skládací kontejner na všechny jednotlivé díly

Podvozek

- běhouny pneumatik z měkkého plastu

Obsah balení

- BRUDER 3549 Nákladní auto SCANIA - kontejner na zvířata

- figurka krávy

Všeobecné informace

- Pozor! Nevhodné pro děti do 36 měsíců. Nebezpečí udušení malými částmi, které lze spolknout.

- Doporučený věk: od 4 let

- Vhodné pro hraní doma i venku.

- Vyrobeno z vysoce kvalitních plastů.

- Kompatibilní s figurkami BRUDER bworld.

- Výrobce: Bruder

- Měřítko 1:16

- Rozměry: 52,0 cm × 18,5 cm × 26,5 cm

- Výška figurky krávy: cca 11 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bruder
Měřítko 1 : 16
Typ kamiony
Materiál plastové
Věk od 4 let
Určení pro kluky
Délka 50 cm