Společnost BRUDER představuje ve svém sortimentu pohodlnou a robustní řadu Scania Super R. Řada R se vyznačuje jedinečnou kombinací komfortu a robustnosti. Proto se ideálně hodí pro všechny situace, které mohou nastat. Přesně tyto různé situace mohou děti reálně zažít s novými modely od společnosti BRUDER. Nová kabina se vyznačuje typickým dynamickým designem Scania. K dispozici jsou sklopná vnější zpětná zrcátka a otevírací dveře. Karoserie vozidla se skládá ze sklápěcí podlahy se třemi sklopnými... Celý popis

Koupit za 1 247 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Společnost BRUDER představuje ve svém sortimentu pohodlnou a robustní řadu Scania Super R. Řada R se vyznačuje jedinečnou kombinací komfortu a robustnosti. Proto se ideálně hodí pro všechny situace, které mohou nastat. Přesně tyto různé situace mohou děti reálně zažít s novými modely od společnosti BRUDER.

Nová kabina se vyznačuje typickým dynamickým designem Scania. K dispozici jsou sklopná vnější zpětná zrcátka a otevírací dveře. Karoserie vozidla se skládá ze sklápěcí podlahy se třemi sklopnými bočnicemi. Za kabinou je umístěn skládací teleskopický nakládací jeřáb otočný o 360°, který lze volně ručně posouvat a po uzamčení aretací držet v libovolné poloze. Kromě toho jsou na bocích nakládacího jeřábu namontovány výsuvné a spustitelné podpěry, které vozidlu poskytují větší stabilitu při nakládce. Vzhledem k tomu, že součástí dodávky jsou také paletové vidle se dvěma paletami a drapák s lžící, může hra začít okamžitě.

Kabina:
sklopná vnější zpětná zrcátka
otevírací dveře

Karoserie vozidla
Rameno jeřábu je otočné o 360°, teleskopické a aretované v libovolné poloze
Paletové vidle lze vyměnit za lopatový drapák, který je součástí dodávky
Sklopné boční stěny na 3 stranách
Výsuvné a skládací podpěrné nohy
Sklopná ložná plocha

Doporučený věk: od 4 let vhodné pro hraní doma i venku
Vyrobeno z vysoce kvalitních plastů, jako je ABS
Vyrobeno BRUDER
Měřítko 1:16
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bruder
Věk od 4 let
Měřítko 1 : 16
Určení pro kluky
Materiál plastové