BRUDER 3753 - Auto MAN TGS s mechanickým ramenem a třemi kontejnery na tříděný odpad. Zelený Man se žlutou korbou je dalším z precizně zpracovaných modelů značky Bruder. Má k dispozici plně funkční silné rameno, které slouží k nakládce a vykládce speciálních nádob na tříděný odpad. Tento model je vhodný do kombinace se Sněžnou frézou 2349, s Majákem se světlem a sirénou pro nákladní auta 02801 a Majákem se sirénou 2802. Firma Bruder byla založena v roce 1926 a v současné době patří mezi největší... Celý popis

Koupit za 1 226 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

BRUDER 3753 - Auto MAN TGS s mechanickým ramenem a třemi kontejnery na tříděný odpad.
Zelený Man se žlutou korbou je dalším z precizně zpracovaných modelů značky Bruder. Má k dispozici plně funkční silné rameno, které slouží k nakládce a vykládce speciálních nádob na tříděný odpad. Tento model je vhodný do kombinace se Sněžnou frézou 2349, s Majákem se světlem a sirénou pro nákladní auta 02801 a Majákem se sirénou 2802.
Firma Bruder byla založena v roce 1926 a v současné době patří mezi největší rodinné firmy. Nachází se v malém městečku Burgfarnbach v jižním Německu. Od konce 50. let vyvíjela své vlastní výrobky. Postupem času se začala soustředit na výrobu modelů zemědělských strojů z plastu. Krédem společnosti Bruder je nabízet dětem funkční, bezpečné a kreativní hračky. Technologie výroby hraček Bruder je chráněná a mezinárodně patentovaná. Hračky značky Bruder jsou vyrobeny z vysoce kvalitního, pružného plastu s lesklým povrchem.
Rozměry balení (š v h): 59 x 19,5 x 31cm
Délka auta: 53cm
Materiál: ABS plast
Měřítko: 1:16
Vyrobeno v Německu
Obsah balení: automobil, kontejner 3ks
Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 4 let
-dm-
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bruder
Měřítko 1 : 16
Typ sklápěče
Materiál plastové
Věk od 4 let
Určení pro kluky
Délka 53 cm