Brunner Splash 15l

95 %
(1 hodnocení)

Tlaková sprcha je dobrým řešením pro každého, kdo potřebuje přenosnou sprchu s dostatečným tlakem a malými nároky na skladovací prostory. Přiloženou pumpičkou nafukujete vak, čímž čerpáte vodu do sprchy. Brunner Splash je chytrá venkovní, šlapací sprcha s velkou tlakovou nádrží z nepromokavé nylonové tkaniny. Kompaktní nožní pumpa vytváří potřebný tlak pro pohodlné sprchování kdykoli a kdekoli. Nádoba o objemu 15 litrů z černé textilní tkaniny, kterou lze velmi snadno naplnit, se při použití postaví... Celý popis

Koupit za 1 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Tlaková sprcha je dobrým řešením pro každého, kdo potřebuje přenosnou sprchu s dostatečným tlakem a malými nároky na skladovací prostory. Přiloženou pumpičkou nafukujete vak, čímž čerpáte vodu do sprchy.
Brunner Splash je chytrá venkovní, šlapací sprcha s velkou tlakovou nádrží z nepromokavé nylonové tkaniny. Kompaktní nožní pumpa vytváří potřebný tlak pro pohodlné sprchování kdykoli a kdekoli. Nádoba o objemu 15 litrů z černé textilní tkaniny, kterou lze velmi snadno naplnit, se při použití postaví vzpřímeně na zem, kde se na slunci zahřeje a poskytne tak příjemně teplou vodu. Díky své všestrannosti je venkovní sprcha Splash ideální také pro mytí talířů a hrnců a pro čištění sportovního vybavení. Když se nepoužívá, lze jej kompaktně uložit a přenášet v jakékoli tašce nebo batohu.
 

objem: 15 litrů
výška: 43 cm
průměr: 20 cm
hmotnost: 0,8 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Brunner
Objem 15 l