Dámské lyžařské kalhoty Brunotti Jaribu jsou vyrobeny ze softshellové tkaniny s voděodolností 10K a prodyšností 8K, jsou tedy vhodné i do nepříznivých povětrnostních podmínek.  Kalhoty Jaribu jsou vybaveny revolučním polstrováním Clo-i, který poskytuje nadstandardní zateplení a odvod vlhkosti. Použity jsou i vlákna z recyklovaných materiálů. Polstrování poskytuje dokonalou rovnováhu mezi teplem a větráním a pružný materiál je větruodolný. Kalhoty mají zúžený střih. Na přední straně jsou dvě kapsy... Celý popis

Koupit za 2 496 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dámské lyžařské kalhoty Brunotti Jaribu jsou vyrobeny ze softshellové tkaniny s voděodolností 10K a prodyšností 8K, jsou tedy vhodné i do nepříznivých povětrnostních podmínek.  Kalhoty Jaribu jsou vybaveny revolučním polstrováním Clo-i, který poskytuje nadstandardní zateplení a odvod vlhkosti. Použity jsou i vlákna z recyklovaných materiálů. Polstrování poskytuje dokonalou rovnováhu mezi teplem a větráním a pružný materiál je větruodolný. Kalhoty mají zúžený střih. Na přední straně jsou dvě kapsy uzavíratelné na zip.
Lyžařské kalhoty disponují stahovatelnými pásky pro snadné nastavení obvodu pasu, kolena jsou anatomicky tvarovaná. Kritické švy jsou podlepené. Nohavice jsou ve spodní části rozšířené pro jednodušší oblékání kalhot bez ohledu na počet vrstev, které nosíte. Spodní vnitřní část nohavic je dále opatřena pružnou protiskluzovou manžetou zabraňující proniknutí sněhu do bot. Kalhoty mají i speciální poutka umožňující přichycení bundy.
Zobrazit více

Parametry

Značka Brunotti
Materiál 96% polyester 4% elastan