Kvalitní silikonový bryndáček Komfort a ochrana během jídla Silikonový bryndáček s kapsičkou je navržen tak, aby poskytoval dokonalou ochranu oblečení vašeho miminka před ušpiněním během krmení. Velká praktická kapsa na bryndáčku účinně zachycuje zbytky jídla a drobky, čímž udržuje oblečení miminka čisté a suché. Nastavitelné zapínání pro pohodlné nošení Bryndáček je vybaven nastavitelným zapínáním na knoflíčky, což umožňuje přizpůsobit jeho velikost podle potřeb vašeho miminka. Tento bryndáček... Celý popis

Koupit za 149 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Kvalitní silikonový bryndáček
Komfort a ochrana během jídla

Silikonový bryndáček s kapsičkou je navržen tak, aby poskytoval dokonalou ochranu oblečení vašeho miminka před ušpiněním během krmení. Velká praktická kapsa na bryndáčku účinně zachycuje zbytky jídla a drobky, čímž udržuje oblečení miminka čisté a suché.

Nastavitelné zapínání pro pohodlné nošení

Bryndáček je vybaven nastavitelným zapínáním na knoflíčky, což umožňuje přizpůsobit jeho velikost podle potřeb vašeho miminka. Tento bryndáček je určen dětem od 6 měsíců a díky svému designu poskytuje maximální pohodlí během jídla.

Snadná údržba a praktické rozměry

Silikonový bryndáček se snadno udržuje v čistotě - stačí jej otřít vlhkým hadříkem, a je opět čistý a připraven k dalšímu použití. Rozměry cca 30 x 23 cm zaručují, že bryndáček bude dobře sedět na vašem miminku a zajistí mu maximální pohodlí během jídla.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Akuku
Barva bílé
Materiál plastové
Určení pro kluky