Skleněný bubbler Marley Natural. Hybridní vodní a suchá dýmka (šlukovka) - to je bubbler, který nabízí to nejlepší z obou světů. Masivní skleněné dno s větším množstvím vody a kulovou perkolací s pěti otvory zajišťují prvotřídní filtraci a ochlazení kouře. Stylový bubbler z kolekce Natural Glass je v transparentním provedení v kombinaci s dřevěnými prvky z černého ořechu, které mu dávají jedinečný vzhled. Dřevěné odnímatelné části uchycené na pevný závit umožnují šlukovku rozložit. Díky tomuto je... Celý popis

Koupit za 2 239 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Skleněný bubbler Marley Natural. Hybridní vodní a suchá dýmka (šlukovka) - to je bubbler, který nabízí to nejlepší z obou světů. Masivní skleněné dno s větším množstvím vody a kulovou perkolací s pěti otvory zajišťují prvotřídní filtraci a ochlazení kouře. Stylový bubbler z kolekce Natural Glass je v transparentním provedení v kombinaci s dřevěnými prvky z černého ořechu, které mu dávají jedinečný vzhled. Dřevěné odnímatelné části uchycené na pevný závit umožnují šlukovku rozložit. Díky tomuto je její čištění velmi jednoduché. Oproti standardním šlukovkám je tento precizně zpracovaný bubbler vyrobený z ručně foukaného tepelně odolného borosilikátového skla tloušťky 3 mm. Na boku skleněného kotlíku najdete otvor pro turbo. Bubbler je dodávaný v originální krabici s výplní zabraňující poškození.

Bubblery s jedinečným vzhledem a kvalitním zpracováním, to je Marley Natural. Kolekce Natural Glass nabízí precizně zpracované kuřácké potřeby vyráběné z černého ořechu a kvalitního ručně foukaného borosilikátového skla, které zajišťují perfektní odolnost a elegantní vzhled.

Délka bubbleru: 14,5 cm

Výška bubbleru: 15 cm

Průměr bubbleru vnější: 3,8 cm/4,4 cm

Průměr/výška prostoru pro kuřivo: 2,3 cm/1 cm

Průměr sítka do bubbleru: 12 mm

Turbo: ano

Perkolace: ano

3D prezentace produktu
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Marley Natural