JOSEF MARŠÁLEK S TEREZOU BEBAROVOU PEČÍ ZNÁMÉ I MÉNĚ ZNÁMÉ SLADKÉ I SLANÉ DOBROTY Celkem 60 exkluzivních receptů vychází z 1. řady stejnojmenného nedělního pořadu České televize, který se těšil rekordní oblibě diváků. Kniha přináší to nejlepší z kynuté české klasiky, ale také dorty starého Rakouska-Uherska, jednoduché recepty, které tolik nezatíží rodinný rozpočet, a nechybí ani slané nebo bezlepkové pečení.   Josef s Terezou vás nenechají v troubě a poradí vám, jak jsi ty největší dobroty upéct... Celý popis

Koupit za 319 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

JOSEF MARŠÁLEK S TEREZOU BEBAROVOU PEČÍ ZNÁMÉ I MÉNĚ ZNÁMÉ SLADKÉ I SLANÉ DOBROTY

Celkem 60 exkluzivních receptů vychází z 1. řady stejnojmenného nedělního pořadu České televize, který se těšil rekordní oblibě diváků. Kniha přináší to nejlepší z kynuté české klasiky, ale také dorty starého Rakouska-Uherska, jednoduché recepty, které tolik nezatíží rodinný rozpočet, a nechybí ani slané nebo bezlepkové pečení.  
Josef s Terezou vás nenechají v troubě a poradí vám, jak jsi ty největší dobroty upéct snadno doma, tak abyste jimi mohli pohostit i nečekanou nedělní návštěvu.  
Co dělat, když těsto nekyne?
Jak vymazat formu na bábovku?
Proč se lité těsto nešlehá?
A jak má vypadat upečená makronka?

 

Díky Josefovým radám, na co si dát pozor, a podrobným postupům teď zvládnete koláče, vdolky, ale i kremrole nebo kubánský dort stejně, jako je peče mistr cukrář. Už žádné nevykynuté těsto, zdrcená buchta a přešlehaná šlehačka.
Zobrazit více

Parametry

Žánr kuchařky
Rok vydání 2023
Nakladatelství Česká televize - Edice ČT
Autor Josef Maršálek, Tereza Bebarová
Počet stran 184
Výrobce Česká televize
Velký knižní čtvrtek ne
Vazba vázaná, bez přebalu
Jazyk české
ISBN 978-80-7404-375-8
Zobrazit více parametrů