Burton Citizen 20/21

70 %
(1 hodnocení)

Dámský nejměkčí model Citizen je speciálně vyvinut pro začínající riderky všech věků. Lehoučké, pohodlné a velmi ohleduplné k začínajícím chybám, proto je Citizen oblíbenou volbou všech holek, které se snowboardingem teprve začínají. Vázání je vybavené technologií Re:Flex, která je kompatibilní se všemi snowboardy Burton. Vázání Burton Citizen lavender 20/21 Velikost vázání M z kategorie Dámské vázání na snowboard Burton . Dámské vázání Burton Citizen Citizen je nejměkčí vázání od Burtonu, jízda... Celý popis

Koupit za 4 500 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dámský nejměkčí model Citizen je speciálně vyvinut pro začínající riderky všech věků. Lehoučké, pohodlné a velmi ohleduplné k začínajícím chybám, proto je Citizen oblíbenou volbou všech holek, které se snowboardingem teprve začínají. Vázání je vybavené technologií Re:Flex, která je kompatibilní se všemi snowboardy Burton. Vázání Burton Citizen lavender 20/21 Velikost vázání M z kategorie Dámské vázání na snowboard Burton . Dámské vázání Burton Citizen
Citizen je nejměkčí vázání od Burtonu, jízda na něm je tak snadná, aby to zvládly i úplné začátečnice. Je lehké, pohodlné a velmi tolerantní k chybám, proto je Citizen oblíbenou volbou všech holek, které se snowboardingem teprve začínají. Vázání je vybavené technologií Re:Flex, která je kompatibilní se všemi snowboardy Burton.
Technologie

True Fit - True Fit představuje ženský specifický design Burton snowboardů, bot a vázání. Každý prvek – od vložek do bot po šněrování, od základny po strapy, od tvaru prkna po flex profil – byl navržen a vyvinut pro ženský způsob jízdy. Protože když vše lépe sedí, lépe se i jezdí.
Re:Flex - Re:Flex zvyšuje flex prkna o 71 % na rozdíl od tradičních diskových vázání, a to vše v balení, které je kompatibilní s jakýmikoliv talíři, včetně 4x4, 3D a nejnovější generací The Channel. Minimalizovaná trubičková základna redukuje hmotnost o 20 %, zatímco Living Hinge disk poskytuje flex pro všechny druhy odpružení.

Základna

Re:Flex Construction - s minimalizovanou základnou a Living Hinge diskem Re:Flex dramaticky redukuje hmotnost, zlepšuje flex a otvírá dveře pro všechny typy odpružení.

Hi-Back

Ultra-Lightweight Single Component - jednoduchost jednoho kusu patky znamená okamžitou reakci. Díky směsi materiálu potom manipulujeme celkovým flex profilem.
MicroFLAD - čím vyšší je Forward Lean úhel na vaší opěrce, tím rychleji vaše pata zatáčí. Natočte jej dopředu pro ledové údery v rampě nebo jej vraťte zpátky pro jibbing. Mikro nastavení vám umožní dvakrát tolik možností než tradiční FLAD.

Strapy

Lushstrap - měkce polstrovaný a 3D zakřivený nártový strap.
Toestrap - pohodlná přední zaklapávací přezka - Supergrip Capstrap™

Přezky

Smooth Glide Buckles - leštěné hliníkové ráčny s velmi jednoduchým zapínáním.

Odpružení

FullBED - plně pokrytá polstrovaná platforma maximalizuje pohodlí a zároveň minimalizuje únavu.

Tuhost (1-10)

3
Zobrazit více

Bazarové nabídky