Burton Freestyle 20/21

50 %
(1 hodnocení)

Bestseller posledních dvaceti let pro začínající jezdce. Burton Freestyle je měkké a lehké vázání, které je díky dostatečnému polstrování velmi pohodlné i při celodenním ježdění na pořádných horách. V konstrukci Re-Flex je kompatibilní se všemi typy snowboardů. Vázání Burton Freestyle Red/White/Black 20/21 Velikost vázání M z kategorie Pánské vázání na snowboard Burton . Technologie Re:Flex - Re:Flex zvyšuje flex prkna o 71 % na rozdíl od tradičních diskových vázání, a to vše v balení, které je... Celý popis

Koupit za 4 160 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Bestseller posledních dvaceti let pro začínající jezdce. Burton Freestyle je měkké a lehké vázání, které je díky dostatečnému polstrování velmi pohodlné i při celodenním ježdění na pořádných horách. V konstrukci Re-Flex je kompatibilní se všemi typy snowboardů. Vázání Burton Freestyle Red/White/Black 20/21 Velikost vázání M z kategorie Pánské vázání na snowboard Burton . Technologie

Re:Flex - Re:Flex zvyšuje flex prkna o 71 % na rozdíl od tradičních diskových vázání, a to vše v balení, které je kompatibilní se všemi hlavními montážními systémi, včetně 4x4, 3D a nejnovější generací The Channel. Minimalizovaná základna redukuje hmotnost o 20 %, zatímco disk Living Hinge je tajemstvím ke zvýšení flexi a citlivosti.

Baseplate

Single Component - jeden materiál na celé základně vytváří konzistentní reakci a feel pro all-terrain podmínky.
Lightweight, Bomb-Proof Polycarbonate RE-Flex - zvyšuje flex prkna o 71 % na rozdíl od tradičních diskových vázání, a to vše v balení, které je kompatibilní s jakýmikoliv talíři, včetně 4x4, 3D a nejnovější generací The Channel. Minimalizovaná základna redukuje hmotnost o 20 %, zatímco Living Hinge disk poskytuje flex pro všechny druhy odpružení.

Hi-Back

Single Component Hi-Back - jednoduchost jednoho kusu patky znamená okamžitou reakci. Díky směsi materiálu potom manipulujeme celkovým flex profilem.
Living Hinge - exkluzivní technologie snižuje hmotnost a umožňuje nastavit Forward Lean a Hi-Back nezávisle na sobě.
Zero Forward Lean - jezdci, kteří preferují hravější a pohodlnější jízdu, ocení nový Zero Forward Lean design na vybraných opěrkách. Samozřejmostí je možnost zvolit si natočení dopředu pro rychlejší kontrolu při carvingu nebo ježdění v rampě.
MicroFLAD - čím vyšší je Forward Lean úhel na vaší opěrce, tím rychleji vaše pata zatáčí. Natočte jej dopředu pro ledové údery v rampě nebo jej vraťte zpátky pro jibbing. Mikro nastavení vám umožní dvakrát tolik možností než tradiční FLAD.
Minimized Construction - zjednodušený jeden kus patky

Strapy

Flex Slider
Lushstrap - měkce polstrovaný a 3D zakřivený nártový strap.
Adaptastrap - pohodlná přední přezka s možností zapínání shora nebo přes špičku.

Přezky

Smooth Glide Buckles - leštěné hliníkové ráčny s velmi jednoduchým zapínáním.

Odpružení

Re:Flex FullBED Cushioning System with Under-Baseplate - plné pokrytí, poltrovaná platforma, která maximalizuje komfort a zároveň minimalizuje únavu.
Zobrazit více

Bazarové nabídky