Burton Invader 17/18

0 %
(0 hodnocení)

Burton Invader jsou jednoduché, pohodlné boty určené jak začátečníkům, kterým dopřejí dostatek podpory, ale také měkkost a pružnost, tak pokročilým jezdcům, kteří si rádi užívají skatového pocitu na sněhu. Disponují klasickým šněrováním, skvělým odpružením a tepelně tvarovatelnou vložkou. Traditional Lacing - klasické šněrování pomocí tkaniček Imprint 1 Liner - integrovaná vložka se stahovací a uzamykatelnou tkaničkou a tvarovanou EVA stélkou. Vložka je tepelně tvarovatelná. EVA Cushioning - měkký... Celý popis

Popis

Burton Invader jsou jednoduché, pohodlné boty určené jak začátečníkům, kterým dopřejí dostatek podpory, ale také měkkost a pružnost, tak pokročilým jezdcům, kteří si rádi užívají skatového pocitu na sněhu. Disponují klasickým šněrováním, skvělým odpružením a tepelně tvarovatelnou vložkou.

Traditional Lacing - klasické šněrování pomocí tkaniček
Imprint 1 Liner - integrovaná vložka se stahovací a uzamykatelnou tkaničkou a tvarovanou EVA stélkou. Vložka je tepelně tvarovatelná.
EVA Cushioning - měkký a lehký EVA materiál na vložce zaručuje dlouhotrvající ochranu před nárazy a tvrdšími dopady. Rubber Ice Spikes - měkké, protiskluzové gripy umístěné na špičce a patě podrážky zajišťují, že bota nebude klouzat na zledovatělém povrchu.
Soft Flex Thin Profile 3D Molded Tongue - nastavením profilu jazyka je umožněno kontrolovat jeho ohebnost a zvýšit jeho schopnost obalit nohu pro lepší pohodlí. Nabízeno v měkkém, středním a pevném provedení, s ohledem na zaměření konkrétní boty.
Snow-Proof Internal Gusset - všechny boty Burton v kolekci 2012 mají vylepšený jazyk o vnitřní klínek, který zajistí spodek boty a udrží jej v teple a suchu.
Tuhost - 2
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Burton
Modelová řada 17/18
Určení pánské