Burton Moto 17/18

0 %
(0 hodnocení)

Pohodlné, hřejivé a hlavně neuvěřitelně lehoučké, navíc s rychlozavazovacím systémem. Co víc si přát? Nejoblíbenější snowboardové boty Burton, model Moto. Měkčí boty s tepelně tvarovanou vložkou, cenově velmi přijatelné. Není tedy divu, že jsou mezi snowboardisty všech úrovní velmi oblíbené po celém světě. Boty Burton Moto gray 17/18 Velikost SNB boty (EU) 41,5 z kategorie Pánské boty na snowboard Burton . Pánské snowboardové boty Burton Moto Boty Burton Moto jsou měkké, pohodlné a cenově velmi... Celý popis

Koupit za 4 500 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pohodlné, hřejivé a hlavně neuvěřitelně lehoučké, navíc s rychlozavazovacím systémem. Co víc si přát? Nejoblíbenější snowboardové boty Burton, model Moto. Měkčí boty s tepelně tvarovanou vložkou, cenově velmi přijatelné. Není tedy divu, že jsou mezi snowboardisty všech úrovní velmi oblíbené po celém světě. Boty Burton Moto gray 17/18 Velikost SNB boty (EU) 41,5 z kategorie Pánské boty na snowboard Burton . Pánské snowboardové boty Burton Moto
Boty Burton Moto jsou měkké, pohodlné a cenově velmi přijatelné, není tedy divu, že jsou mezi snowboardisty všech úrovní velmi oblíbené. Disponují systémem rychlého šněrování a tepelně tvarovatelnou vložkou pro dokonalý fit.
Technologie

Shrinkage Footprint Reduction Technology - redukuje stopu boty o celé jedno číslo. Znamená to, že velikost 10 je opravdu velikost 10, ale velikost stopy je 9. Kratší, lehčí a uhlazenější pro dokonalý fit.

Šněrování

Speed Zone Lacing System - pro rok 2016 vylepšený Speed Zone, který představuje lehký a rychlý způsob šněrování. Je tak výkonný, že vám umožní lepší odraz a reakci s menší námahou. Je prakticky nezničitelný, a to je důvod, proč ho používají např. kaskadéři, hasiči nebo záchranáři.

Vnitřní bota Imprint 1

Integrated Liner Lacing - integrované šněrování pro pevné utažení vnitřní botičky.
Inner Lace Lock - snadno uzamykatelný vnitřní design je obsažen ve všech Burton botách, je přizpůsobený pro jednoduché ovládání jednou rukou.
Heat-Moldable - veškeré Burton vložky do bot je možné si nechat tepelně vytvarovat speciálním EMU systémem.

Odpružení

DynoLite Outsole - zredukováním hmotnosti o 20 % DynoLite podrážka nabízí skvělé odpružení, lepší pocit z jízdy a konzistentní podporu. Tento exkluzivní design byl zhotoven z pružné směsi speciálně tvarované tak, aby podrážka odolala opakovaným nárazům a mrazivým teplotám.

Flex a odezva

Soft Flex Tongue - měkkým nastavením profilu jazyka je umožněno kontrolovat jeho ohebnost a zvýšit jeho schopnost obalit nohu a kotník pro větší pohodlí.

Komfort

Total Comfort Construction - nová konstrukce, která zaručuje každodenní pocit pohodlí, od první chvíle, sezónu za sezónou.
Snow-Proof Internal Gusset - jazyk boty je vylepšený o vnitřní manžetu, která zajistí spodní část boty a udrží ji v suchu a teple.
Level 1 Molded EVA Footbed

Tuhost (1-10)

3
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Burton
Modelová řada 17/18
Určení pánské
Tuhost (flex) bot 3