Burton Smalls 19/20

0 %
(0 hodnocení)

Výborné dětské vázání Burton, které se hodí pro větší děti (do velikosti bot 38). Je vhodné jak pro začínající tak pro zkušené snowboardisty. Díky re:flex systému bude snowboard perfektně pružit i pod vázáním. Dětské vázání Burton Smalls surf blue 19/20 Velikost vázání L z kategorie Dětské vázání Burton . Technologie Re:Flex - Re:Flex zvyšuje flex prkna o 71 % na rozdíl od tradičních diskových vázání, a to vše v balení, které je kompatibilní s jakýmikoliv talíři, včetně 4x4, 3D a nejnovější generací... Celý popis

Koupit za 3 949 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Výborné dětské vázání Burton, které se hodí pro větší děti (do velikosti bot 38). Je vhodné jak pro začínající tak pro zkušené snowboardisty. Díky re:flex systému bude snowboard perfektně pružit i pod vázáním. Dětské vázání Burton Smalls surf blue 19/20 Velikost vázání L z kategorie Dětské vázání Burton . Technologie

Re:Flex - Re:Flex zvyšuje flex prkna o 71 % na rozdíl od tradičních diskových vázání, a to vše v balení, které je kompatibilní s jakýmikoliv talíři, včetně 4x4, 3D a nejnovější generací The Channel. Minimalizovaná trubičková základna redukuje hmotnost o 20 %, zatímco Living Hinge disk poskytuje flex pro všechny druhy odpružení.

Základna

Lightweight, Bomb-Proof Polycarbonate - máslový a hravý pro uvolněné křižování.
Re:Flex Construction - s minimalizovanou základnou a Living Hinge diskem Re:Flex dramaticky redukuje hmotnost, zlepšuje flex a otvírá dveře pro všechny typy odpružení.

Hi-Back

Single Component - jednoduchost jednoho kusu patky znamená okamžitou reakci. Díky směsi materiálu potom manipulujeme celkovým flex profilem – od máslového až po citlivý.
Canted design - ergonomický design přesně kopíruje tvar pravé a levé nohy pro maximální pohodlí a kontrolu.
MicroFLAD - čím vyšší je Forward Lean úhel na vaší opěrce, tím rychleji vaše pata zatáčí. Natočte jej dopředu pro ledové údery v rampě nebo jej vraťte zpátky pro jibbing. Mikro nastavení vám umožní dvakrát tolik možností než tradiční FLAD.

Strapy

Asym Luxstrap
Primo Capstrap

Přezky

Smooth Glide Buckles - leštěný chromovaný hliník a lehký polykarbonát pro hladkou a spolehlivou jízdu.

Odpružení

FullBED - plně pokrytá polstrovaná platforma maximalizuje pohodlí a zároveň minimalizuje únavu.

Tuhost (1-10)

4

kód zboží: 10575105001
Zobrazit více

Bazarové nabídky