Cannondale Topstone 4 2022

0 %
(0 hodnocení)

Nový Topstone Alloy je připraven dovézt vás bezpečně tam, kam vaše cesta povede. Ať už se rozhodnete prozkoumat odlehlá zákoutí přírody, nebo potřebujete parťáka na cesty do práce, na Topstone Alloy se můžete plně spolehnout. Stvořen pro dobrodružství Gravel je především o dobrodružství. Hlavní výsadami nového modelu Topstone Alloy jsou jistota a spolehlivost. Zcela nová vidlice má na každé straně tři montážní body, jež snadno osadíte výbavou potřebnou pro víkendové nebo ty opravdu velké bikepackingové... Celý popis

Koupit za 29 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nový Topstone Alloy je připraven dovézt vás bezpečně tam, kam vaše cesta povede. Ať už se rozhodnete prozkoumat odlehlá zákoutí přírody, nebo potřebujete parťáka na cesty do práce, na Topstone Alloy se můžete plně spolehnout.

Stvořen pro dobrodružství
Gravel je především o dobrodružství. Hlavní výsadami nového modelu Topstone Alloy jsou jistota a spolehlivost. Zcela nová vidlice má na každé straně tři montážní body, jež snadno osadíte výbavou potřebnou pro víkendové nebo ty opravdu velké bikepackingové výlety.
 
Jisté ovládání
Tajemství skvělého kola spočívá v jeho geometrii. Pozici jezdce jsme vyladili tak, aby poskytla jak dostatečné pohodlí, tak i spolehlivou oporu pro rychlou jízdu a kontrolu při řízení.

Sbalte si na cesty
S úchyty pro tři láhve s vodou, úložným prostorem na horní rámové trubce a montážními body na vidlici či robustními úchyty pro extra nosič je Topstone Alloy dokonale připraven pro mnohadenní výlety v sedle.
 
Rozbalte to ve velkém
Dostatek místa pro objemné pláště až do šíře 45 mm. Vydejte se na cesty vybaveni větším pohodlím a vylepšenou přilnavostí.

SmartSense kompatibilita
Toužíte po větší jistotě a informovanosti o tom, co se děje za vašimi zády? Osaďte svůj Topstone Alloy chytrým integrovaným systémem SmartSense. Více informací o systému SmartSense naleznete zde.

Ohromně schopný
Přímočarý, spolehlivý a zatraceně zábavný model Topstone Alloy byl stvořen pro každého, kdo touží po dobrodružství a svobodě. Vyrazte nalehko nebo svůj Topstone Alloy osaďte výbavou na dlouhé cesty. Ať se rozhodnete tak či tak, Topstone Alloy se stane vaším ideálním parťákem na cesty.

 
Široký rozsah
Dostatek prostoru pro objemné pláště až do šíře 45 mm navýší jistotu v náročnějším terénu a vylepší přilnavost a pohodlí během každé vaší jízdy.
 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Cannondale
Typ gravel
Náboje (F) Formula alloy, 12x100mm / (R) Formula alloy, 12x142mm
Přední vidlice Topstone Carbon, 1-1/8
Materiál rámu hliníkové
Odpružení pevná
Kotoučové brzdy ano
Určení unisex
Modelový rok 2022
Počet převodů 1 x 10
Teleskopická sedlovka ne
S košíkem ne
Řadící páčky microSHIFT Advent X, 10-speed
Brzdové páky microSHIFT Advent X
Brzdy Promax Render R mechanical disc, 160/160mm rotors
Řetěz KMC X10, 10-speed
Přesmykač 0
Kazeta microSHIFT, 11-48, 10-speed
Kliky Prowheel, Charm 40T
Přehazovačka microSHIFT Advent X
Pláště WTB Riddler Comp, 700 x 37c
Představec Cannondale 3, 6061 Alloy, 31.8, 7°
Pedály bez pedálů
Řidítka Cannondale 3, butted 6061 Alloy, 16 deg flare drop
Sedlo Cannondale Stage CX
Sedlovka Cannondale 4, 6061 Alloy, 27.2 x 350mm
Gripy Cannondale Bar Tape, 3.5mm
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty