Dětský plastový bryndák, Canpol babies, měkký CUTE ANIMALS pejsek, je velmi praktický bryndák vyrobený z plastové fólie, který chrání oděv dítěte před ušpiněním. Speciální kapsa dětského bryndáku zachytí zbytky pokrmu. Dětský bryndák se dodává se v několika barevných provedeních. Čistěte vlhkým hadříkem nebo houbou. Snadno se udržuje. Výrobce dětského plastového bryndáku: Canpol babies Návod k použití. Udržujte v čistotě. Čistěte vlhkým hadříkem nebo houbou. Pozor! Důležité pro bezpečnost a zdraví... Celý popis

Koupit za 79 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dětský plastový bryndák, Canpol babies, měkký CUTE ANIMALS pejsek, je velmi praktický bryndák vyrobený z plastové fólie, který chrání oděv dítěte před ušpiněním. Speciální kapsa dětského bryndáku zachytí zbytky pokrmu. Dětský bryndák se dodává se v několika barevných provedeních. Čistěte vlhkým hadříkem nebo houbou. Snadno se udržuje.
Výrobce dětského plastového bryndáku: Canpol babies
Návod k použití. Udržujte v čistotě. Čistěte vlhkým hadříkem nebo houbou.
Pozor! Důležité pro bezpečnost a zdraví vašeho dítěte!Před každým použitím zkontrolujte kvalitu výrobku. Při prvních známkách opotřebení nebo poškození již výrobek dále nepoužívejte – vyměňte ho za nový. Výrobek není hračka. Uchovávejte mimo dosah dítěte. Otevřete energickým odtržením kartonu.
Plastový bryndák odpovídá požadavkům: Směrnici Evropského parlamentu a Rady 2001/95/EC o obecné bezpečnosti výrobků.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Canpol babies
Barva růžové
S kapsou ano