Dámské kozačky Caprice. Velice elegantní model na je vyroben z pravé hladké kůže. Zadní část je vyrobena ze strečového materiálu.  Ozdobný pásek v horní části bot je nastavitelný dle potřeb daného lýtka. Vnitřek je vyteplen textilní kožešinkou. Zateplena je také měkká stélka. Pohodlná podešev na nízkém podpatku pro pohodlnou chůzi.   Výška podpatku 3 cm   Výška kozačky 40 cm   Obuv v šířce G.   Je možno objednat také vel. 41,5   - délka stélky u vel. 41,5   je 27 cm, pokud máte o tuto vel.... Celý popis

Koupit za 1 899 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Dámské kozačky Caprice. Velice elegantní model na je vyroben z pravé hladké kůže. Zadní část je vyrobena ze strečového materiálu.  Ozdobný pásek v horní části bot je nastavitelný dle potřeb daného lýtka. Vnitřek je vyteplen textilní kožešinkou. Zateplena je také měkká stélka. Pohodlná podešev na nízkém podpatku pro pohodlnou chůzi.

 

Výška podpatku 3 cm

 

Výška kozačky 40 cm

 

Obuv v šířce G.

 

Je možno objednat také vel. 41,5   - délka stélky u vel. 41,5   je 27 cm, pokud máte o tuto vel. zájem, zvolte jakoukoliv velikost, aby vás to pustilo dále a do POZNÁMKY vepište, o jakou vel. máte skutečně zájem.

 

Kozačky máme také ve vel. 41,5 cm, při objednání této vel. ji napište do poznámky.

 

Svršek kůže/syntetika, podšívka textil, podešev syntetika
Zobrazit více

Parametry

Značka Caprice
Barva černá
Období zimní