Casio ECB-900DB-1B

99 %
(22 hodnocení)

Pánské kombinované hodinky CASIO EDIFICE ECB-900DB-1BER jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli ve stříbrné barvě. Hodinky nabízí několik pokročilých funkcí: datumovku, stopky, budík, světové časy, odpočet a BLUETOOTH. Díky Bluetooth se hodinky dokážou spojit s vašim chytrým mobilním telefonem. Tato funkce umí synchronizovat čas, přenést sportovní data do mobilu, nastavit světové časy a budík. Čas je 4x denně synchronizován, takže máte vždy 100% jistotu, že hodinky zobrazují naprosto přesný čas.... Celý popis

Koupit za 5 190 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Pánské kombinované hodinky CASIO EDIFICE ECB-900DB-1BER jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli ve stříbrné barvě. Hodinky nabízí několik pokročilých funkcí: datumovku, stopky, budík, světové časy, odpočet a BLUETOOTH. Díky Bluetooth se hodinky dokážou spojit s vašim chytrým mobilním telefonem. Tato funkce umí synchronizovat čas, přenést sportovní data do mobilu, nastavit světové časy a budík. Čas je 4x denně synchronizován, takže máte vždy 100% jistotu, že hodinky zobrazují naprosto přesný čas.

Hodinky jsou vybaveny špičkovými stopkami s přesností 1/1000s a s pamětí na 200 mezičasů. Hodinky jsou navíc schopné díky stopkám vypočítat průměrnou rychlost (tachymetr) po ujetí 1 km a vše zobrazit analogovou ručkou v pravé spodní části hodinek. Veškeré tyto informace si z hodinek jednoduše přenesete do mobilu, kde je budete mít hezky přehledně zobrazeny.

Do telefonu si stáhnete zdarma přehlednou aplikaci, která se postará o veškeré nastavení hodinek.

         

Tyto hodinky jsou dalším modelem EDIFICE s Bluetooth, který má navíc i LED osvětlení ciferníku. Vysoce svítivá dioda bílé barvy je umístěna ve spodní částí ciferníku na pozici 6. Osvětlení je navíc plně automatické.

A k čemu je dále Bluetooth v těchto hodinkách?

Vždy naprosto přesný čas - na mobilu je čas vždy a za každých okolností dokonale přesný. Při propojení hodinek s telefonem se čas automatický nastaví na ten správný a přesný. 

Světové časy - chcete vědět kolik hodin je v New Yorku nebo v Pekingu? Žádný problém, díky aplikaci zjistíte čas ve všech významných světových metropolích.

Nastavení ruček do výchozích pozic - už žádné složité nastavovaní v hodinkách, pokud ručky ukazují nesprávné údaje, pomocí aplikace ručky jednoduše přenastavíte.

Phonefinder - kde jsem jenom nechal svůj mobil? Nyní ho už hledat nebudete, stačí stisknout tlačítko na hodinkách a mobil se vám sám ozve.

Hodinky jsou kompatibilní s telefony s Bluetooth 4.0 (a vyšší) a operačními systémy iOS 8 (a vyšší) a Android 5.0 (a vyšší).

Napájení je formou solární energie, není potřeba měnit běžnou baterii. Akumulátor vydrží v hodinkách běžně i více než 7 let. Originální solární modul v hodinkách CASIO umí přeměnit v elektrickou energii nejen přírodní světlo, ale také světlo z umělých zdrojů.

Sklo hodinek je minerální, odolné proti poškrábaní.

Vodotěsnost - 100M - jsou vhodné na plavání a potápění bez dýchacího přístroje.

Souhrn klíčových vlastností:

- Pánské náramkové hodinky

- Solární napájení

- Průměr pouzdra 48 mm

- Pouzdro ve tvaru kruhu

- Ocelové pouzdro

- Stříbrná barva pouzdra

- Ocelový tah

- Stříbrná barva tahu

- Kombinovaný ciferník

- Černá barva ciferníku

- Ciferník s dvanácti indexy

- Materiál skla - minerální sklo

- Odolné proti vodě během plavání

- Stopky

- Odpočítávací stopky

- LED osvětlení displeje

- Budík

- BLUETOOTH

Rozměry: 51.5 × 48 × 13.9mm

Váha: 163g 

Oficiální stránka tohoto modelu ZDE .

Odkazy na nastavení a funkce hodinek najdete ZDE .

Chcete si být jistí, že bude Váš mobilní telefon s hodinkami komunikovat? Ověřit si to můžete ZDE .
Zobrazit více

Parametry

Značka Casio
Zobrazení času analogové
Materiál řemínku ocel
Materiál pouzdra ocel
Rozměry 51.5 x 48 x 13.9 mm
Vodotěsnost 100 m
Napájení Solární - akumulátor
Hmotnost 163 g
Materiál skla minerální
Styl sportovní
Určení pánské
Pohon solární
Řada Casio Edifice
Tvar kulaté
Barva řemínku stříbrná
Barva ciferníku černá
Typ zapínání překlápěcí spona
Šířka řemínku 2.2 cm
Stopky ano
Datum ano
Budík ano
Podsvícení ano
Sekundovka ano
Světový čas ano
Osvětlení LED dioda
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty