CO TO JE / VLASTNOSTI PRODUKTU Futuristická tepelně tvarovaná konstrukce s jedním švem vytváří rukavice, které jsou mimořádně lehké, sbalitelné, větruodolné, tenké a extrémně pohodlné. Vyrobeno ze strečového a lehkého materiálu GORE-TEX INFINIUM™ WINDSTOPPER®, což je technologie, která snižuje počet švů. Tenké a lehké pro maximální odezvu a kontrolu v mírných podmínkách. Systém tlumení Castelli Damping System - CDS, eliminuje tlak na nervová spojení. Reflexní detaily. Dlaně se silikonovým potiskem... Celý popis

Koupit za 1 369 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

CO TO JE / VLASTNOSTI PRODUKTU
Futuristická tepelně tvarovaná konstrukce s jedním švem vytváří rukavice, které jsou mimořádně lehké, sbalitelné, větruodolné, tenké a extrémně pohodlné.

Vyrobeno ze strečového a lehkého materiálu GORE-TEX INFINIUM™ WINDSTOPPER®, což je technologie, která snižuje počet švů.
Tenké a lehké pro maximální odezvu a kontrolu v mírných podmínkách.
Systém tlumení Castelli Damping System - CDS, eliminuje tlak na nervová spojení.
Reflexní detaily.
Dlaně se silikonovým potiskem pro jistý úchop.
Kompatibilní se zařízeními s dotykovým displejem.
Barva: 010 černá
Velikosti: XS - 2XL
Hmotnost: 41 g. (L)
Teplotní rozsah: 8 - 14 °C
Záruka: Vhodné pro děti od 3 let, pro dospělé od 3 let.
Materiálové složení:
92%polyesteru 8%elastanuZIMNÍ POČASÍ NEBO ZMĚNA PODMÍNEKZáměrem je kompletní ochrana proti větru a vodě díky materiálu GORE-TEX INFINIUM™ WINDSTOPPER® v co nejtenčím provedení. Což je skvělé pro chladné dny, kdy potřebujete ochranu před větrem, ale nepotřebujete izolaci, nebo pro dny s měnícími se podmínkami, jako jsou studené starty nebo dlouhé alpské sestupy. Díky minimu švů jsou rukavice pohodlné, zatímco silikonové protiskluzové zóny zajišťují, že budete mít vždy vše pod kontrolou.

Velikostní tabulka

Obvod dlaně
( cm)

XS
18

S
19

M
21

L
23

XL
25

2XL
27
Zobrazit více

Parametry

Značka Castelli
Délka dlouhé
Období zimní