Jelikož nepromokavé bundy, jako je Idro, jsou lehčí a kompaktnější než kdykoliv předtím, cítili jsme, že je načase vylepšit i klasiku. Ve skutečnosti je bunda Squadra velmi odlišná od vaší staré objemné bundy, která vás buď nechránila nebo nedýchala. Tato bunda je neuvěřitelně lehká a drží vítr mimo těla a zároveň zajišťuje dostatečnou prodyšnost. Co však skutečně oceníte, je to, jak používáme elastické panely na bocích a na zadní straně rukávů, aby vám bunda seděla jako ulitá: už žádné třepání... Celý popis

Koupit za 770 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Jelikož nepromokavé bundy, jako je Idro, jsou lehčí a kompaktnější než kdykoliv předtím, cítili jsme, že je načase vylepšit i klasiku. Ve skutečnosti je bunda Squadra velmi odlišná od vaší staré objemné bundy, která vás buď nechránila nebo nedýchala. Tato bunda je neuvěřitelně lehká a drží vítr mimo těla a zároveň zajišťuje dostatečnou prodyšnost. Co však skutečně oceníte, je to, jak používáme elastické panely na bocích a na zadní straně rukávů, aby vám bunda seděla jako ulitá: už žádné třepání ve větru, žádný chladný vzduch cirkulující uvnitř bundy a už nikdy nevypadat jako za Armstrongové éry. Tato bunda je lehká a dostatečně teplá na nošení během celé jízdy v mírných podmínkách.
CO TO JE

Základní materiál bundy Squadra Stretch udrží vítr a chlad mimo vašeho těla v chladnějších podmínkách či delším sjezdu. Díky elastickým bočním vkladům sedne pěkně na tělo a eliminuje tak odpor vzduchu i třepání ve větru.

VLASTNOSTI

Ripstop nylonový materiál na přední i zadní straně a rukávech drží vítr mimo tělo
Hustý elastický úplet po bocích a zadní straně rukávů
Vysoký límec zamezuje prostupu chladu pod bundu
Bezpečnostní reflexní prvky na hrudi a zádech
Minimalistické sbalení
Teplotní rozsah: 10 - 18 °C

Materiálové složení:

Hlavní materiál: 100 % polyester
Boky, díl pod rukávem: 75 % polyamid, 25 % elastan
Zobrazit více

Parametry

Značka Castelli
Barva žluté
Určení pánské
Materiál 100 % polyester
Reflexní prvky ano