CCM jetspeed ft 680 sr

0 %
(0 hodnocení)

Holeně CCM Jetspeed FT680 SR jsou odvětrané a díky optimalizované konstrukci pásků velmi dobře přizpůsobitelné a jsou navrženy tak, aby vás chránily na soutěžní úrovni. Holeně CCM Jetspeed FT680 SR jsou odvětrané a díky optimalizované konstrukci pásků velmi dobře přizpůsobitelné a jsou navrženy tak, aby vás chránily na soutěžní úrovni. Popis : - Holeně nabízejí optimalizovanou anatomickou konstrukci kombinující pěny střední hustoty a lehké vložky, jsou stejně spolehlivé jako pohodlné. - Více... Celý popis

Koupit za 3 123 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Holeně CCM Jetspeed FT680 SR jsou odvětrané a díky optimalizované konstrukci pásků velmi dobře přizpůsobitelné a jsou navrženy tak, aby vás chránily na soutěžní úrovni.
Holeně CCM Jetspeed FT680 SR jsou odvětrané a díky optimalizované konstrukci pásků velmi dobře přizpůsobitelné a jsou navrženy tak, aby vás chránily na soutěžní úrovni.

Popis :

- Holeně nabízejí optimalizovanou anatomickou konstrukci kombinující pěny střední hustoty a lehké vložky, jsou stejně spolehlivé jako pohodlné.

- Více větracích otvorů v holenním krytu a jeden větrací otvor v holenní vložce zajišťují dodatečné proudění vzduchu při každém pohybu.

- Pohyblivá lisovaná pěna střední hustoty zajišťuje soutěžní ochranu s lehkým materiálem.

- Konstrukce kolenní jamky JDP slouží pro rozptýlení nárazové síly mimo kolenní kloub.

- Holenní chránič má optimalizovanou anatomickou geometrii s drážkou na řemínky na soutěžní úrovni s vložkou z pěnového PE.

- Spolehlivá ochrana okolo stehenní oblasti díky PE pěně.

- Holeně mají elegantní zapínací popruh s komfortním polštářkem a délkově nastavitelný lýtkový popruh pro snadné přizpůsobení.

- Plně odnímatelná/nastavitelná vložka s otvorem pro koleno a větracím otvorem v oblasti holeně pomáhá udržet holeně v suchu.

- Extra zvýšená pěna pro dodatečnou boční ochranu z pěny střední hustoty s plastovou výztuhou.

 

Kotva tabulky velikostí

 

 

 

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce CCM
Určení pro seniory