CCM JetSpeed FT350 sr

100 %
(2 hodnocení)

Základní model řady Jetspeed potěší zejména amatérské a hobby hráče. Chránič je velice lehký a poskytuje dostatečnou ochranu. Jedná se o kvalitní konstrukci z jednoho dílu, která dokonale sedí na paži díky kvalitně propracovanému systému upínání dvou pásků. Přestože se jedná o nejnižší model řady Jetspeed i zde je použito výlisku JDP, který se postará o to, aby Váš loketní kloub zůstal v bezpečí. Lokty CCM Jetspeed FT350 SR – základní model této řady, jsou určeny pro amatérské hokejisty, poskytují... Celý popis

Koupit za 890 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Základní model řady Jetspeed potěší zejména amatérské a hobby hráče. Chránič je velice lehký a poskytuje dostatečnou ochranu. Jedná se o kvalitní konstrukci z jednoho dílu, která dokonale sedí na paži díky kvalitně propracovanému systému upínání dvou pásků. Přestože se jedná o nejnižší model řady Jetspeed i zde je použito výlisku JDP, který se postará o to, aby Váš loketní kloub zůstal v bezpečí. Lokty CCM Jetspeed FT350 SR – základní model této řady, jsou určeny pro amatérské hokejisty, poskytují komfort a dokonalou ochranu.
Lokty CCM Jetspeed FT350 SR – základní model této řady, jsou určeny pro amatérské hokejisty, poskytují komfort a dokonalou ochranu.

Popis:

-

- Propracované chrániče mají jednodílnou konstrukci, která poskytuje dobrou pohyblivost.

-

- Použitý JDP výlisek na kloubu poskytuje dokonalou ochranu a předchází zranění.

-

- Loket chrání tvarovaná skořepina, která je z polyethylenu.

-

- Předloktí vyplňuje tvarovaný polyethylenový výlisek a bicepsy chrání lehká pěna.

-

- Chrániče se zapínají pomocí 2 pásků, široké suché zipy umožňují snadnou manipulaci a hlavně bezpečně a pevně drží na svém místě a neomezují v pohybu a nikde neškrtí.

-
Zobrazit více

Parametry

Výrobce CCM
Určení pro seniory
Sezóna 2018 / 2019