CCM Jetspeed FT4 PRO Senior

100 %
(1 hodnocení)

CCM Jetspeed FT4 PRO SR 2021 10/45.5 REGU Nejvyšší řada bruslí řady CCM Jetspeed JEDNODÍLNÝ SKELET SPEED - Všechno je to o výkonu, zrychlení a lehkosti. Přenos energie je více přímý a s těsněji obepínající botou jsou záběry o poznání rychlejší. MATERIÁL: KOMPOZIT RFM - Odlehčený kompozitní materiál NHL kalibru. INDEX TUHOSTI A VÝKONU: 195 - Super odlehčené, tepelně tvarovatelné a přitom tuhé jádro generuje maximální bruslařský výkon. VÝPLŇ TOTALDRI PRO+ - Vysoce funkční materiál odvádějící... Celý popis

Koupit za 26 639 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

CCM Jetspeed FT4 PRO SR 2021 10/45.5 REGU Nejvyšší řada bruslí řady CCM Jetspeed

JEDNODÍLNÝ SKELET SPEED - Všechno je to o výkonu, zrychlení a lehkosti. Přenos energie je více přímý a s těsněji obepínající botou jsou záběry o poznání rychlejší.

MATERIÁL: KOMPOZIT RFM - Odlehčený kompozitní materiál NHL kalibru.

INDEX TUHOSTI A VÝKONU: 195 - Super odlehčené, tepelně tvarovatelné a přitom tuhé jádro generuje maximální bruslařský výkon.

VÝPLŇ TOTALDRI PRO+ - Vysoce funkční materiál odvádějící vlhkost udržuje nohu v suchu, odlehčuje brusli a zajišťuje špičkovou odolnost proti oděru a opotřebení.

KOMFORTNÍ VÝSTELKA VSTŘIKOVANÉ PROFI JEMNÉ KONTURY - Hustá výstelka kolem horní části boty poskytuje pohodlí chodidlu i kotníku.

VYCPÁVKY KOTNÍKU: KOMFORTNÍ PAMĚŤOVÁ PĚNA - Pěnová výstelka různé hustoty se přizpůsobí anatomickému tvaru nohy pro pohodlné a přesné obepnutí.

JAZYK: VYMĚNITELNÝ METATOMICKÝ (SYSTÉM XS) - Vícevrstvý filcový jazyk o tloušťce 7 mm s asymetrickým bodem ohybu dokonaleji kopíruje tvar nohy pro větší pohodlí a vylepšenou ochranu proti zařezávání tkaniček.

MEZIPODEŠEV: ODLEHČENÁ KOMPOZITNÍ MEZIPODEŠEV - Pro vylepšený přenos energie z nože do boty.

ŠPIČKA: ASYMETRICKÝ DESIGN - Asymetrický tvar špičky pro větší pohodlí.

STÉLKA: TVAROVANÁ CCM ORTHOLITE® ULTRALITE™ - Ultra odlehčená pro mimořádné pohodlí a oporu.

DRŽÁK: SPEEDBLADE XS - Držák se systémem BladeLock CCM pro rychlé uvolnění nože.

NŮŽ: STEP BLACKSTEEL (+4MM) - Ocel nejvyšší kvality potažená vrchní uhlíkovou vrstvou pro špičkovou tvrdost ostří a fenomenální skluz.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce CCM
Použití hokejové
Určení pánské
2v1 ne
Výkonnostní třída pro profesionály
Brankářské ne
Kačenky ne
Zavazování tkaničky
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty