CCM Jetspeed FT4 PRO SR

100 %
(1 hodnocení)

FT4 Pro přichází s nejoblíbenějším kickpointem a novou technologií Skeleton+, která vám pomůže skórovat ve všech situacích. To poskytuje lehčí a lepší hokejku, které můžete věřit. Hřídel se zaoblenými rohy a konkávními stranami je velmi pohodlný a preferovaný mezi profesionály. Pokud jste elitní hráč, který chce udržitelnou a rychlou hokejku vyvinutou pro dnešní hokej, měli byste se podívat na FT4 Pro. Zúžení Skeleton+. Nová technologie v oblasti zúžení propůjčuje holi nejen lehkost a vylepšený... Celý popis

Koupit za 3 918 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

FT4 Pro přichází s nejoblíbenějším kickpointem a novou technologií Skeleton+, která vám pomůže skórovat ve všech situacích. To poskytuje lehčí a lepší hokejku, které můžete věřit. Hřídel se zaoblenými rohy a konkávními stranami je velmi pohodlný a preferovaný mezi profesionály. Pokud jste elitní hráč, který chce udržitelnou a rychlou hokejku vyvinutou pro dnešní hokej, měli byste se podívat na FT4 Pro.
Zúžení

Skeleton+. Nová technologie v oblasti zúžení propůjčuje holi nejen lehkost a vylepšený cit, ale díky konzistentnímu zpracování i větší spolehlivost v klíčových okamžicích hry.

Bod ohybu

Hybridní bod odpalu. Vytváří kloubový efekt, který při odpalu umožňuje hráči hůl optimálně ohnout za použití kombinace rychlosti a reaktivnosti.

Technologie rukojeti

Vysoce funkční technologie vrstvených karbonových vláken nanolite v kombinaci s technologií Sigmatex® s výztužemi z tkaniny spread tow daly vzniknout holi, která je neuvěřitelně lehká a pevná zároveň.

Čepel

Exkluzivní tlumicí materiál ve spojení s optimalizovanou tuhostí dodává správný poměr citu a výbušnosti, aby mohla nabídnout to nejlepší z obou světů.

Tvar rukojeti

R-geometrie. Aerodynamický tvar se zaoblenými rohy a konkávními boky získává na stále větší oblibě. Nabízí vysoký výkon a mimořádné pohodlí.

Materiál

Sigmatex. Inovativní technika tkaní vláken propůjčuje holi lehkost, pevnost a odolnost.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce CCM
Určení pro seniory
Výkonnostní třída poloprofesionál