CCM Jetspeed FT4 SR

0 %
(0 hodnocení)

Holeně CCM Jetspeed FT4 SR - profesionální holeně, jsou profi modelem holení od značky CCM, které používají špičkoví hráči v profesionálních soutěžích po celém světě. Holeně CCM Jetspeed FT4 SR - profesionální holeně, jsou profi modelem holení od značky CCM, které používají špičkoví hráči v profesionálních soutěžích po celém světě. Kotva tabulky velikostí   Popis: Holeně mají nový anatomický design zúženého tvaru. Přiléhavý tvar nabízí odlehčenou a flexibilní ochranu pro elitní úroveň hry. Vylepšený... Celý popis

Koupit za 3 190 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Holeně CCM Jetspeed FT4 SR - profesionální holeně, jsou profi modelem holení od značky CCM, které používají špičkoví hráči v profesionálních soutěžích po celém světě. Holeně CCM Jetspeed FT4 SR - profesionální holeně, jsou profi modelem holení od značky CCM, které používají špičkoví hráči v profesionálních soutěžích po celém světě.

Kotva tabulky velikostí

 
Popis:

Holeně mají nový anatomický design zúženého tvaru.
Přiléhavý tvar nabízí odlehčenou a flexibilní ochranu pro elitní úroveň hry.
Vylepšený chránič lýtka je vyrobený z lehkého a přitom pevného materiálu poskytujícího vynikající ochranu proti nárazům.
Dodatečná oděruvzdorná úprava ve spodní části brání poškození způsobenému jazykem brusle.
Kolenní a holenní výlisky mají optimalizovaný anatomický tvar s kolenním JDP výliskem.
Vylepšený ohyb kolenního a holenního výlisku nabízí větší volnost pohybu a JDP konstrukce odvádí sílu nárazu od kolenního kloubu.
Stehno chrání prémiová lisovaná pěna s vysokou hustotou pro profesionální úroveň ochrany těsně přiléhající k tělu.
Obepínací pásek na suchý zip s komfortní vycpávkou a lýtkovým páskem s nastavitelnou délkou umožňuje přizpůsobení libovolné velikosti lýtka pro těsné a mimořádně pohodlné obepnutí.
Nová anatomická výstelka z PE pěny a vyjímatelná výstelka z měkké laminované pěny s výřezem pro koleno.
Odlehčený a přizpůsobitelný chránič, který si zachovává lehkost a přiléhá těsně k noze, aniž by omezoval hráče v pohybu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce CCM
Určení pro seniory
Výkonnostní třída profesionál