CCM Jetspeed FT6 JR

0 %
(0 hodnocení)

Holeně CCM Jetspeed FT6 JR jsou druhý nejvyšší model z řady Jetspeed pro novou sezónu. Popis : Pro ochranu holení na elitní úrovni se můžete spolehnout na pokročilé hokejové chrániče holení JETSPEED FT6, které jsou vybaveny termoregulačním systémem AER-TEC pro lepší prodyšnost. Cítíte se v suchu a pohodlí bez ohledu na intenzitu utkání a odvážné akce provádíte s vědomím, že jste chráněni před nárazy díky pěnovému polstrování nejvyšší kvality a anatomickému designu. AER-TEC termoregulační systém... Celý popis

Koupit za 3 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Holeně CCM Jetspeed FT6 JR jsou druhý nejvyšší model z řady Jetspeed pro novou sezónu.

Popis :
Pro ochranu holení na elitní úrovni se můžete spolehnout na pokročilé hokejové chrániče holení JETSPEED FT6, které jsou vybaveny termoregulačním systémem AER-TEC pro lepší prodyšnost.
Cítíte se v suchu a pohodlí bez ohledu na intenzitu utkání a odvážné akce provádíte s vědomím, že jste chráněni před nárazy díky pěnovému polstrování nejvyšší kvality a anatomickému designu.
AER-TEC termoregulační systém slouží s několika větracími otvory v holenním krytu a holenní vložce pro maximální prodyšnost.
Kolenní "donut" kroužek FLOFOAM přispívá k pohodlí a ochraně na elitní úrovni.
Pohyblivá stlačená pěna EVA zajišťuje elitní úroveň lehkých chráničů lýtek pro blokování střel a zvýšenou odolnost proti oděru ve spodní části.
Anatomická kolenní jamka JDP slouží k odklonění nárazové síly od kolenního kloubu.
Holeně mají odnímatelnou/nastavitelnou komfortní podložku pod koleno FLOFOAM s prémiovým sublimovaným propojením.
Profesionální holenní chránič lemovaný perforovanou PE pěnou a PE plastovým antikolizním rámem X-FRAME a jedním větracím otvorem pro optimální prodyšnost a ochranu.
Tvarovaná prémiová pěna EVA spojená s kolenní vložkou zajišťuje profesionální ochranu těsně u těla.
Přiléhavý a mimořádně pohodlný tvar, který lze přizpůsobit všem velikostem lýtek díky hornímu uzamykatelnému pásku s komfortním polštářkem a délkově nastavitelnému lýtkovému pásku.
Maximální ventilace holení pro odpařování, která pomáhá udržet holeně v suchu a chladu, s oděruvzdornou 400D nylonovou výztuhou ve spodní části.
Boční chránič z pěny EVA tvarované lisováním dodává elitní úrovně pro dodatečnou boční ochranu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce CCM
Určení pro juniory