CCM jetspeed ft6 sr

0 %
(0 hodnocení)

Lokty CCM EP JetSpeed FT6 Chrániče loktů JETSPEED FT6 se řadí do své vlastní ligy. Díky nejmodernějšímu třídílnému designu Flexmotion, který dokonale kopíruje anatomické složení vaší paže, nabízejí tyto chrániče loktů bezkonkurenční pohyblivost, aniž by byla obětována ochrana. Ale to není všechno. Model JETSPEED FT6 se může pochlubit také revolučním termoregulačním systémem AER-TEC. Tento systém zajišťuje bezkonkurenční proudění vzduchu a ventilaci, takže můžete zůstat chladnější po celou dobu hry... Celý popis

Koupit za 2 709 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Lokty CCM EP JetSpeed FT6
Chrániče loktů JETSPEED FT6 se řadí do své vlastní ligy. Díky nejmodernějšímu třídílnému designu Flexmotion, který dokonale kopíruje anatomické složení vaší paže, nabízejí tyto chrániče loktů bezkonkurenční pohyblivost, aniž by byla obětována ochrana. Ale to není všechno. Model JETSPEED FT6 se může pochlubit také revolučním termoregulačním systémem AER-TEC. Tento systém zajišťuje bezkonkurenční proudění vzduchu a ventilaci, takže můžete zůstat chladnější po celou dobu hry a střílet s maximální lehkostí a zároveň zůstat plně chráněni díky vysoké úrovni krytí.
Termoregulační systém AER-TEC + třídílná konstrukce Flexmotion : Termoregulační systém AER-TEC zajišťuje maximální prodyšnost, abyste zůstali v chladu a suchu. Třídílná konstrukce Flexmotion kopíruje přirozené pohyby lokte a nabízí tak vynikající pohodlí a ochranu na elitní úrovni.
Zesílený pěnový chránič předloktí s vysokou hustotou + odpružení AER-TEC : Chránič předloktí elitní úrovně vyrobený ze stlačené HD pěny poskytuje nejvyšší úroveň ochrany. Systém odpružení AER-TEC zajišťuje větrání a napomáhá proudění vzduchu, abyste zůstali v chladu a suchu.
Krytka z lisovaného PE s konstrukcí JDP + odkrytý kryt z pěny EVA : Konstrukce krytu lokte JDP odvádí sílu nárazu od loketního kloubu a zesílený odkrytý kryt z pěny EVA pro ještě větší ochranu. Prémiová sublimovaná podšívka a "donutový" otvor pro pohodlný pocit.
Pohyblivá bicepsová podložka + PE vložka : Krytí nejvyššího kalibru v oblasti bicepsu a měkká vložka pro ochranu a pohodlí na soutěžní úrovni.
Středový zajišťovací popruh ve tvaru Y + nylonový popruh na předloktí : Bezpečně udržuje loketní chránič na místě u těla.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce CCM
Určení pro seniory
Sezóna 2023 / 2024