CCM Quicklite 250 SR

0 %
(0 hodnocení)

Tyto hokejové chrániče loktů nabízí vysoký stupeň ochrany. Bicepsy a předloktí chrání nejen lehká pěna, ale i plastové díly. Chrániče mají klasický velký chránič na lokti, který je vyroben z velice pružného plastu a nově doplněn o žebrování, které plní odvětrávací funkci a odvádí přebytečné teplo. Loket využívá opět osvědčenou JDP technologii, která výborně tlumí měkké i tvrdé nárazy a odvádí energii absorbovaného úderu směrem od loketního kloubu. Chránič bicepsu je plovoucí a poskytuje větší komfort... Celý popis

Koupit za 789 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Tyto hokejové chrániče loktů nabízí vysoký stupeň ochrany. Bicepsy a předloktí chrání nejen lehká pěna, ale i plastové díly. Chrániče mají klasický velký chránič na lokti, který je vyroben z velice pružného plastu a nově doplněn o žebrování, které plní odvětrávací funkci a odvádí přebytečné teplo. Loket využívá opět osvědčenou JDP technologii, která výborně tlumí měkké i tvrdé nárazy a odvádí energii absorbovaného úderu směrem od loketního kloubu. Chránič bicepsu je plovoucí a poskytuje větší komfort a flexibilitu.  
Co se týče vnitřní výstelky, tak ta je tvořena z hydrofobního mikrovlákna, je měkká a rychle odvádí vlhkost od pokožky. Z toho důvodu si chrániče zachovávají svou lehkou váhu a optimální mobilitu.  
Pro pohodlné ukotvení chrániče využívá CCM systém 3 elastických pásků se suchými zipy, kde jeden je křížný, takže na lokti pevně drží a nesjíždí.  
Podle nás se jedná o velice povedený model na nižší cenové hranici. Chrániče jsou velice lehké, nikterak neomezují v pohybu a zároveň poskytnou dokonalou ochranu, o kterou jde vždy v první řadě
Zobrazit více

Parametry

Výrobce CCM
Určení pro seniory
Výkonnostní třída amatér
Sezóna 2017 / 2018