HI-TEC CELIO - PÁNSKÉ SOFTSHELLOVÉ KALHOTY Špičkové voděodolné a prodyšné softshellové kalhoty. Kalhoty jsou vyrobeny z velice pružného materiálu, který výrazně zvyšuje vaše pohodlí a neomezuje vaše pohyby. Komfort a tepelnou pohodu zajišťuje podšívka z microfleece. Kromě toho mají všité reflexní prvky. Kalhoty využívají HITEC technologie: - WATERPROOF 8 000mm - materiál je odolný proti prosáknutí vody. Parametry odolnosti proti vodě jsou uvedeny v milimetrech vodního sloupce, který určuje maximální... Celý popis

Koupit za 1 598 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

HI-TEC CELIO - PÁNSKÉ SOFTSHELLOVÉ KALHOTY

Špičkové voděodolné a prodyšné softshellové kalhoty. Kalhoty jsou vyrobeny z velice pružného materiálu, který výrazně zvyšuje vaše pohodlí a neomezuje vaše pohyby. Komfort a tepelnou pohodu zajišťuje podšívka z microfleece. Kromě toho mají všité reflexní prvky.

Kalhoty využívají HITEC technologie:

- WATERPROOF 8 000mm - materiál je odolný proti prosáknutí vody. Parametry odolnosti proti vodě jsou uvedeny v milimetrech vodního sloupce, který určuje maximální množství vody, proti kterému je materiál schopen vás chránit. Čím vyšší je hodnota odolnosti proti vodě, tím odolnější je materiál proti prosakování.

- BREATHABILITY 1 000g/m2 za 24 hod - prodyšnost se udává v gramech vodní páry, kterou je materiál schopen propustit na 1 m2 materiálu za 24 hodin. Čím vyšší je tato hodnota, tím lepší je prodyšnost materiálu.

- Podšívka microfleece - zvyšuje tepelnou pohodu oblečení.

Použité HI-TEC materiály:

- 94% Polyester

- 6% Elastane
Zobrazit více

Bazarové nabídky