Chairy Japan 59330

100 %
(2 hodnocení)

Banketová židle Japan má solidní, ocelový rám. Hodí se nejen na bankety a konference, ale ideálně poslouží také na svatbách a významných událostech, v hotelu či kongresové hale. Sedák, vyrobený z polyuretanové pěny o tloušťce 5,5 cm, poskytuje při sezení komfort a pohodlí.Díky silné a stabilní konstrukci, pokryté práškovým lakem a elegantním čalouněním, je tato židle skvělým řešením, pokud potřebujete elegantní a odolný kus nábytku. Technické údaje: profesionální kvalita zpracování šířka: 44 cm... Celý popis

Koupit za 1 098 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Banketová židle Japan má solidní, ocelový rám. Hodí se nejen na bankety a konference, ale ideálně poslouží také na svatbách a významných událostech, v hotelu či kongresové hale.
Sedák, vyrobený z polyuretanové pěny o tloušťce 5,5 cm, poskytuje při sezení komfort a pohodlí.Díky silné a stabilní konstrukci, pokryté práškovým lakem a elegantním čalouněním, je tato židle skvělým řešením, pokud potřebujete elegantní a odolný kus nábytku.
Technické údaje:

profesionální kvalita zpracování
šířka: 44 cm
výška: 92 cm
šířka profilu: 19 mm
hmotnost: 6,5 kg
tloušťka rámu: 1 mm
max. nosnost 150 Kg
stohovatelná
židle jsou lehké, snadno můžete připravit posezení pro několik set osob.
praktická rukojeť na zadní straně usnadňuje držení židle.

Obsah balení:

1x banketová židle Japan

POZOR! V případě objednávky většího množství židlí než 20 kusů, bude cena dopravy vypočtena individuálně. Pro konkrétní částku, kontaktujte prosím naše zákaznické oddělení nebo vyčkejte po vytvoření objednávky, až se Vám ozveme. 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Chair
Nosnost 150 kg