Chladíci šátek na hlavu

100 %
(1 hodnocení)

Tento praktický šátek na hlavu vám zajistí příjemné zchlazení ve vysokých letních teplotách. Je vhodný na použiití při sportovních aktivitách, turistice, cestování, práci, nemoci nebo jen tak na relax. Výborně se hodí jako přirozený prostředek snižování horečky, při bolestech hlavy, migréně, při návalech horka v přechodu, při svalové horečce a pod. Vše, co potřebujete k použití tohoto šátku, je voda. Šátek obsahuje krystalky HydroQuartz, které se aktivují namočením do vody. Použití - šátek namočíme... Celý popis

Popis

Tento praktický šátek na hlavu vám zajistí příjemné zchlazení ve vysokých letních teplotách. Je vhodný na použiití při sportovních aktivitách, turistice, cestování, práci, nemoci nebo jen tak na relax.

Výborně se hodí jako přirozený prostředek snižování horečky, při bolestech hlavy, migréně, při návalech horka v přechodu, při svalové horečce a pod.

Vše, co potřebujete k použití tohoto šátku, je voda. Šátek obsahuje krystalky HydroQuartz, které se aktivují namočením do vody.

Použití

- šátek namočíme do vody po dobu než je uvedeno na štítku produktu; při prvním použití je třeba nechat šátek ve vodě na delší dobu

- necháme odtéci nebo povrch jemně osušíme ručníkem

- pro intenzivnější zchlazení můžete vložit šátek do chladničky

Benefity chladícího šátku

- chladí až po dobu 5 dnů

- opakovatelně použitelný

- osvěžuje a chladí

- snižuje tělesnou teplotu

Materiál

- 100 % polyester

Barevné provedení

- modrá

- červená

Balení 

- 1 kus

Údržba

- praní v rukou s použitím jemného mýdla a teplé vody., nebo pouze v čisté vodě

- není vhodné používat agresivní čistící prostředky, jelikož by mohly poškodit krystalky
Zobrazit více