Přípravek obsahuje probiotické bakterie v kombinaci s vybranou složkou vitamínů. Pasta je určena především pro štěňata a koťatam popřípadě pro gravidní a laktující feny a kočky, nebo zvířata v rekonvalescenci. Zlepšije odolnost k bakteriálním infekcím, zoohygienickým a nutričním stresům a mimořádným fyzickým zátěžím. Řada chovatelů morčat ji využívá při rekonvalescenci morčat a jako podpůrný prostředek při léčbě antibiotiky. Použití : - pozitivní kolonizace střevního aparátu symbiotickou laktacidoprodukční... Celý popis

Koupit za 249 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Přípravek obsahuje probiotické bakterie v kombinaci s vybranou složkou vitamínů. Pasta je určena především pro štěňata a koťatam popřípadě pro gravidní a laktující feny a kočky, nebo zvířata v rekonvalescenci. Zlepšije odolnost k bakteriálním infekcím, zoohygienickým a nutričním stresům a mimořádným fyzickým zátěžím.

Řada chovatelů morčat ji využívá při rekonvalescenci morčat a jako podpůrný prostředek při léčbě antibiotiky.

Použití :

- pozitivní kolonizace střevního aparátu symbiotickou laktacidoprodukční mikroflórou
- prevence gastrointestinálních poruch a střevních infekcí
- posílení obranných schopností organismu mláďat ve stersových situacích jako je odstav, změna prostředí nebo diety, přesun, imunizace, odčervování atd.
- rekonvalescence psů a koček
- rekolonizace střevního traktu zvířat pozitivní symbiotickou mikroflórou po léčbě antibiotiky a chemoterapeutiky
- při zvášené námaze, vycviku, výkonostních zkouškách, ke zlepšení tělesné kondice a strsti před výstavami
- u fen a koček ve finálních fázích gravidity a v průběhu laktace (kojení)

- Složení : 1 g pasty obsahuje 2 miliardy zárodků Enterococcus faecium M-74 (CFU: 2x 10 9 /g), 1 000 I.U. vit. A, 75 I.U. vit. D3 a 15 mg vit. E, 2 mg vit. B1, 3 mg vit. B2, 0,03 mg vit. B12, 25 mg vit. C, 0,15 mg biotinu, 3 mg niacinu.
- Dávkování na zvíře a den : štěňata a koťata 0,25ml pasty, trpasličí plemena psů do 5kg živé hmotnosti 0,25-0,5ml pasty, malá a střední plemena psů 0,5 - 1 ml pasty, velká plemena psů 1-2 ml pasty, kočky 0,5ml pasty. Pasta je zvířatů podávána perorálně, vytlačením potřebné dávky pasty z plsatového aplikátoru na stranu jazyka. Nebo rozvoměrným zapracováním potřebné dávky pasty do přopraveného krmiva, nejlépe bezprostředně před krmením.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Chr. Hansen
Určení metabolizmus
Objem 15 ml