Ramena CCM Jetspeed FT6 Pro SR jsou nejvyšším modelem ramenních chráničů z řady Jetspeed na novou sezónu. Ramena CCM Jetspeed FT6 Pro SR jsou nejvyšším modelem ramenních chráničů z řady Jetspeed na novou sezónu. Popis : - Ramena JETSPEED FT6 PRO nabízejí lehké a individuální nošení díky vícenásobně tvarovaným PE krytům a jsou vybaveny patentovaným termoregulačním systémem AER-TEC. - Tato technologie zajišťuje lepší cirkulaci vzduchu, odpařování potu a regulaci tělesného tepla, abyste zůstali... Celý popis

Koupit za 5 048 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Ramena CCM Jetspeed FT6 Pro SR jsou nejvyšším modelem ramenních chráničů z řady Jetspeed na novou sezónu.
Ramena CCM Jetspeed FT6 Pro SR jsou nejvyšším modelem ramenních chráničů z řady Jetspeed na novou sezónu.

Popis :

- Ramena JETSPEED FT6 PRO nabízejí lehké a individuální nošení díky vícenásobně tvarovaným PE krytům a jsou vybaveny patentovaným termoregulačním systémem AER-TEC.

- Tato technologie zajišťuje lepší cirkulaci vzduchu, odpařování potu a regulaci tělesného tepla, abyste zůstali v chladu, když to potřebujete.

- Díky strategickému polstrování a vyspělé konstrukci jsou ramena JETSPEED FT6 PRO navrženy pro maximální pohodlí a komfort.

- Ramena mají termoregulační systém AER-TEC a  zesílenou pohyblivost s tvarovanou pěnou Zotefoam® 

- Maximálně lehká plně odkrytá pěnová konstrukce je optimalizovaná pro ochranu elitních hráčů, s maximálním odvětráváním pro chlazení, které pomáhá udržet vaše tělo a výstroj lehké po celou dobu hry.

- Nízkoprofilový střih Ramen je těsně u těla a poskytuje vynikající volnost pohybu.

- Ultralehké ramenní krytky z U-pěny zajišťují profesionální ochranu z neuvěřitelně lehkého a extrémně odolného jádra z EPP.

- Ochranu zajišťuje tvarovaná pěna Zotefoam® s velkými větracími otvory, systém odpružení AER-TEC a základní plášť Flexmotion.

- To vše nabízí profesionální ochranu a vylepšenou interakci s kalhotami pro maximální ochranu a pohyblivost s optimálním větráním v oblasti trupu a zad, které pomáhá udržet vaše tělo v suchu a chladu.

- Biceps/Ruce chrání tvarované pěnové chrániče z HD materiálu s velkými větracími otvory a systémem zavěšení AER-TEC.

-  Lehký pohodlný střih na míru s profesionální úrovní ochrany a maximální ventilací v oblasti bicepsů pro chlazení, která pomáhá udržet tělo v suchu. Vylepšená interakce s loketní podložkou pro lepší pohyblivost.

- Hrudník a páteř chrání tvarovaný HD hybridní hrudní a páteřní štít s větracími otvory.

- Kloubová horní část páteře z kompresně tvarované HD pěny pro elitní úroveň ochrany s přidanou ventilací pro lepší prodyšnost - celkově lehký a pohodlný střih, který chrání.

- Systém zavěšení AER-TEC síťovaná vložka s úpravou Polygiene + pachová clona + plná konstrukce ze suché pěny zajišťuje unikátní konstrukci bez vložky, která umožňuje aby pěna Zotefoam® s uzavřenými buňkami plnila svou funkci tím, že neabsorbuje pot, zatímco inovativní síťovaná vložka AER-TEC vytváří maximální ventilaci pro chlazení a odpařování.

- Ramena mají ochranu klíční kosti tvarovanou HD pěnou, která se pohybuje s vámi a nezatěžuje vás.

 

Kotva tabulky velikostí

 

 

 

 

 

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce CCM
Určení pro seniory
Výkonnostní třída profesionál