Střední třída ramen řady Tacks. Kvalitní lehká ramena určena pro druholigové nebo krajské soutěže, vynikající pro amatérské hráče. Střední třída ramen řady Tacks. Kvalitní lehká ramena určena pro druholigové nebo krajské soutěže, vynikající pro amatérské hráče. Konstrukce je anatomicky tvarovaná, chránič tak výborně drží na ramenou a neomezuje tak při pohybu. Výlisky na ramenou jsou navrženy tak, aby byl náraz rozprostřen a minimalizoval riziko zranění, k tomu slouží i speciálně tvarované pěny,... Celý popis

Koupit za 1 590 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Střední třída ramen řady Tacks. Kvalitní lehká ramena určena pro druholigové nebo krajské soutěže, vynikající pro amatérské hráče.
Střední třída ramen řady Tacks. Kvalitní lehká ramena určena pro druholigové nebo krajské soutěže, vynikající pro amatérské hráče.

Konstrukce je anatomicky tvarovaná, chránič tak výborně drží na ramenou a neomezuje tak při pohybu.

Výlisky na ramenou jsou navrženy tak, aby byl náraz rozprostřen a minimalizoval riziko zranění, k tomu slouží i speciálně tvarované pěny, které zároveň dodávají pohodlí.

Oblast trupu je bezpečně chráněna díky lisovaným pěnám, stejně jako oblast páteře a ledvin.

Uvnitř chrániče je využito perforované vesty se síťovanou výplní, která skvěle absorbuje pot a chránič tak zůstane suchý po celou dobu výkonu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce CCM
Určení pro juniory
Výkonnostní třída poloprofesionál
Sezóna 2019 / 2020