Chrániče ramen CCM U+04 SR

100 %
(1 hodnocení)

Anatomicky tvarované chrániče ramen s originální středovou ochranou hrudníku a žeber. Chránič hrudníku je vyroben z dvouvrstvé laminované pěny. Konstrukci tvoří velice propracované hrudní chrániče ve tvaru písmene Y, které zároveň i perfektně chrání hrudní koš, klíční kosti a žebra. Bicepsy mají rozšířené a zesílené chránění. Segmentová konstrukce zadního dílu s výrazně zesíleným chráničem zajišťuje bezpečí pro Vaši páteř. Chrániče jsou výškově nastavitelné a zapínání je klasicky dvěma páry... Celý popis

Koupit za 899 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Anatomicky tvarované chrániče ramen s originální středovou ochranou hrudníku a žeber. Chránič hrudníku je vyroben z dvouvrstvé laminované pěny.

Konstrukci tvoří velice propracované hrudní chrániče ve tvaru písmene Y, které zároveň i perfektně chrání hrudní koš, klíční kosti a žebra.

Bicepsy mají rozšířené a zesílené chránění.

Segmentová konstrukce zadního dílu s výrazně zesíleným chráničem zajišťuje bezpečí pro Vaši páteř.

Chrániče jsou výškově nastavitelné a zapínání je klasicky dvěma páry suchých zipů. Suché zipy jsou velmi široké pro snadnou manipulaci a hlavně bezpečně a pevně drží. Zakončení suchých zipů je provedeno velice zdařilým gripem s ergonomickými koncovkami s protiskluzovou gumovou úpravou.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce CCM
Určení pro seniory
Výkonnostní třída amatér
Sezóna 2012 / 2013