Házeč Chuckit! Pro 25M - 64 cm nejlepší mezi házedly POPIS VÝROBKU: - dokonalý design vrhače umońuje daleké hody - držadlo velmi pohodlné - lze použít běžné tenisáky Házeč Chuckit! Pro 25M je detailně propracovaný . Držadlo je komfortní, ergonomicky tvarované a házení je s ním opravdu pohodlné. Dokonalý úhel házeče a skvěle padnoucí držadlo Vám umožní bez námahy hodit tam, kam v danou chvíli potřebujete. Pečlivě vytvarovaná horní část házeče zajistí, že míček do házeče přesně zapadne a vylétne... Celý popis

Koupit za 334 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Házeč Chuckit! Pro 25M - 64 cm

nejlepší mezi házedly

POPIS VÝROBKU:

- dokonalý design vrhače umońuje daleké hody
- držadlo velmi pohodlné
- lze použít běžné tenisáky

Házeč Chuckit! Pro 25M je detailně propracovaný . Držadlo je komfortní, ergonomicky tvarované a házení je s ním opravdu pohodlné.

Dokonalý úhel házeče a skvěle padnoucí držadlo Vám umožní bez námahy hodit tam, kam v danou chvíli potřebujete.

Pečlivě vytvarovaná horní část házeče zajistí, že míček do házeče přesně zapadne a vylétne až budete chtít.
Házeč Chuckit! Pro 25M je určen pro všechny ty, kteří chtějí mít v ruce výkonný házeč, se kterým se velice snadno a pohodlně hází.

Házeče Chuckit! nabízejí vskutku chytrý způsob, jak házet míčky Vašemu psu.

Tato hračka je schopná pomoci "vyběhat" psa během 30minut taK, že na delší procházku už nemá chuť. Určené především pro psy milující aportování.

Házečem dokážete hodit míček opravdu daleko. Je vhodné si to nejdříve nacvičit, abyste neměli velkou spotřebu míčků. Z pořátku ted yházet na kratší vzdálenost. Ideální je to na posekaném trávníku nebo hřišti.

Není dobré házet do vysoké trávy či vody. Pozor, pokud budete hátet míče do vody, aby Váš pes zvládl návrat ke břehu. Je to zrádné.!!

Házeče jsou vyrobené z velmi lehkého a odolného materiálu a je možné je používat se standardními tenisáky nebo originálními míčky Chuckit! velikosti Medium.

VELIKOST:
Barva: dle aktuální nabídky (oranžová, modrá, zelená)
Délka: 64 cm
Průměr míčku: 6,5 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Chuckit!
Materiál plastové
Barva modré