Tumbler Circular & Co. si zamilujete na cestách autem, ale i na výlety či do kanceláře a do školy. Cestovní kelímek na kávu i jiné nápoje má objem 227 ml a byl první svého druhu na světě. Je totiž vyrobený z recyklovaných papírových kelímků. Každý nákup kelímku Circular Cup tak představuje udržitelné řešení opakovaného využití odpadu. Použitý recyklát je lisovaný a kelímek je na omak pevný a nestlačitelný, podobný tvrdému plastu. - Vyrobený z recyklovaných papírových kelímků - Dokonale těsnící,... Celý popis

Koupit za 429 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Tumbler Circular & Co. si zamilujete na cestách autem, ale i na výlety či do kanceláře a do školy. Cestovní kelímek na kávu i jiné nápoje má objem 227 ml a byl první svého druhu na světě. Je totiž vyrobený z recyklovaných papírových kelímků. Každý nákup kelímku Circular Cup tak představuje udržitelné řešení opakovaného využití odpadu. Použitý recyklát je lisovaný a kelímek je na omak pevný a nestlačitelný, podobný tvrdému plastu.

- Vyrobený z recyklovaných papírových kelímků

- Dokonale těsnící, pevný, nestlačitelný

- Otvor na pití dokola celého kelímku - 360°

- Objem 227 ml

- Unikátní systém otvírání jedním stlačením

- Dvojitá stěna pro udržení teploty

- Možné mytí v myčce, nepoužívejte do mikrovlnné trouby

Cestovní hrnek na kávu Circular & Co. (dříve pod značkou Rcup) dokonale těsní a neupustí ani kapku. Pokud byste hledali jednodušší systém otvírání, asi jej nenajdete. Tento recyklovaný kelímek na kávu dokážete otevřít jedním stisknutím a jedním prstem. Po otevření nemusíte dlouze hledat otvor na pití. Ten je totiž po celém horním obvodu kelímku.

Dvojitá izolační stěna zaručí, že nápoje uvnitř zůstanou horké alespoň hodinu a půl, a zároveň si nepopálíte prsty. Udržba je nesmírně jednoduchá

Užijte si chuť a vůni kávy v cestovním eko kelímku v dokonalém designu a v mnoha barevných kombinacích. Tumbler Circular & Co. je dotažený k dokonalosti.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Circular & Co
Materiál plastové
Objem 227 ml