Čistá pohoda Třešeň

0 %
(0 hodnocení)

Pár kapek třešňové vůně a máte doma jaro celý rok S vůní třešňových květů nezískáte jen vonný zážitek. Ale investujete do svého vlastního pohodlí a celkového blahobytu. Přijměte každý nádech jako jemný dotek květinové něhy, který napomáhá vyrovnávat energii a podporuje vás na cestě k vnitřnímu klidu a harmonii. Zkuste prostorovou aromaterapii Aromaterapie třešňovými květy může přinést do vašeho každodenního života řadu výhod. Sladké a květinové aroma třešňových květů má schopnost: - uvolňovat... Celý popis

Koupit za 250 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pár kapek třešňové vůně a máte doma jaro celý rok

S vůní třešňových květů nezískáte jen vonný zážitek. Ale investujete do svého vlastního pohodlí a celkového blahobytu. Přijměte každý nádech jako jemný dotek květinové něhy, který napomáhá vyrovnávat energii a podporuje vás na cestě k vnitřnímu klidu a harmonii.

Zkuste prostorovou aromaterapii

Aromaterapie třešňovými květy může přinést do vašeho každodenního života řadu výhod. Sladké a květinové aroma třešňových květů má schopnost:

- uvolňovat napětí a podporovat relaxaci, což vytváří ideální prostředí pro odpočinek po náročném dni.

- pomáhá zlepšit náladu

- zvyšovat energii

- snižovat stres, což je klíčové pro celkovou harmonii vašeho života.

Doporučená dávka vonné esence je cca 4-5- kapek na 4 litry studené vody, maximálně 5 ml.

Varování : výrobek není určen na vnitřní použití !

Složení:

 Benzaldehyde, Eugenol, Limonene, Linalool), Nebezpečí - obsahuje: d-dimonen, Linalool, pin-2(10)-e, pin-2(3)-en, citral, etylalkohol

Další návody a dobré tipy najdete v Klubu Čistá pohoda

Nemůžete něco najít ? Kompletní nabídka se zobrazí po přihlášení

 

Při použití v vodních vysavačích Hyla, Vodník, Bissell,Rainbow , Liv aqua filter, Vivenso, parní čistič apod.  aplikujte vůně vždy přímo do vody, aby jste měli kontrolu nad jejím množstvím. Vůně nepoškozují filtry, separátory ani výstupní HEPA filtry. Naopak dochází k částečné desinfekci organických nečistot zachycených v těchto filtračních systémech.

Informace o typu nebezpečnosti podle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1272/2008: Varování : Může vyvolat alergickou kožní reakci. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Čistá pohoda